+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Marketéri

Junior SOCIAL MEDIA MANAGER/COPYWRITER

Syrup Advertising

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 900 — 1300 €

Dátum pridania: 19.11.2019

Syrup Advertising je tím certifikovaných špecialistov, primárne zameraných na digitálny marketing. Kľúčové slová ako "stratégia, kreatíva, výkonnostný marketing, nárast konverzií, audit, originálny obsah, rádio spoty, ATL, sociálne médiá, in-house produkcia" a veľa ďalších buzzwordov nám kolujú v žilách.
Chceme dať priestor mladému kreatívnemu človeku, ktorý sa rád učí od skúsenejších a vnesie nový vietor do našich plachiet. Jednoducho hľadáme kreatívnu dušu s láskou k sociálnym sieťam a citom pre reklamné texty

Náplň práce

Budeš úzko prepojený s projektovými manažérmi a ochrannú ruku nad tebou bude držať hlavný Kreatívec. Úzka spolupráca s celým kreatívnym tímom. Tvojou dennou náplňou práce bude pravidelný monitoring a vytváranie obsahu pre klientov nie len na sociálne siete. Budeš sa podieľať na interných projektoch a pričuchneš aj k produkcii.

Požiadavky

Ponúkame

Mám záujem

Syrup Advertising má aktuálne 3 pracovné ponuky