Go back Späť
Developeri

Senior Software Developer

Syncular.io

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 2000 — 5000 eur

Dátum pridania: 22.01.2019

Sme start-up, zameraný na služby pre IT profesionálov. Našim cieľom je vytvárať, riadiť a škálovať profesionálne tímy pre interné projekty v oblasti SMART riešení, ako aj na podporu projektov našich klientov, ktorým chýbajú vhodní kandidáti z IT oblasti. Každý projekt je pre nás šancou urobiť maximum nielen pre klienta, ale aj pre nás samých. Preto je pre nás dôležitá úzka spolupráca s našimi IT expertmi. Pomáhame im systematicky rozvíjať ich zručnosti a vedomosti, podporujeme ich angažovanosť a vzdelávanie v stimulujúcich podmienkach. Kľúčovými sú pre nás dobré vzťahy, dôvera, osobnostný rast a vzájomná podpora :) Rýchlo rastieme a tešíme sa na nových kolegov, ktorí budú s nami zdieľať nadšenie pre nové technológie.

Náplň práce

- Definovanie funkcionalít na základe zadania v tvare "User story", vývoj low-level funkcionalít použitých v embedded zariadeniach s rôznou mierou integrácie.
Návrh a vývoj aplikácii, ovládačov zariadení, vývoj a úprava nadstavby RTOS. Podieľanie sa na celkovom vyvoji, navrhu a vypracovani systemu na podporu cielov projektu (AI, Factory4).
- 1/3 práce remote

Požiadavky

C, C++
Skúsenosti s GCC (ako užívateľ)
Skúsenosti s embedded systémami
Znalosti s real-time operation systémov
Výhodou znalosť Assembler-u, skúsenosti s uCPU RISC
Výhodou znalosť RTOS, tvorba/úprava core modulov
Výhodou skúsenosti s Core Linux
Výhodou skúsenosti s IDE Eclipse, Visual Studio

Ponúkame

PROJEKT: Radi by sme na projekte Talapoin dali priestor SW a HW Developerom, ktorí sa budú podieľať na vývoj modulárneho, osobného humanoidného robota. V prvej fáze projektu sa bude realizovať vývoj jednotlivých HW modulov, vývojových sad/kitov a SW podpory pre vývojárov.
Moduly sú použiteľné nie len v samotnom robotovi, ale aj samostatne, či v kombináciách, dovoľujúcich ich použitie aj v iných aplikáciách ako napríklad inteligentná domácnosť, riadenie dronov, autonómnych zariadení na inšpekciu infraštruktúry, dohľad či bezpečnostné systémy využívajúce AI (umelú inteligenciu).

Mám záujem

Mám záujem

Syncular.io má aktuálne 2 pracovné ponuky