Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Testing Specialist

Sygic

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1500 eur

Dátum pridania: 22.02.2019

Sme Sygic. Vyvíjame navigačný softvér, ktorému dôverujú milióny vodičov na celom svete.

Meníme spôsob, akým ľudia cestujú. Prepájame smartfóny s automobilmi. Pomáhame rodinám zostať v spojení. Navigujeme firemné flotily na celom svete. A neustále inovujeme.

Našou víziou je sprevádzať každého človeka na cestách.

Náplň práce

Zaujímaš sa o najnovšie technológie, nechýba Ti prirodzená zvedavosť a máš skúsenosti s testovaním softvéru? Pridaj sa do nášho agilného vývojového tímu a pomôž nám zvyšovať kvalitu našich mobilných aplikácií! Spoliehame sa na Teba, že pomocou testovania a analýz odhalíš každý bug.

Požiadavky

- Máš skúsenosti s dohliadaním na kvalitu kódu a testovaním softvéru na mobilných zariadeniach
- Máš skúsenosť s Android a iOS platformou na vyššej úrovni ako len bežný používateľ; vieš, čo je to Custom Rom a ako nainštalovať appku, ktorá nie je bežne na store
- Ideálne máš skúsenosti aj s automatizovaným testovaním, vieš čo je to Unit, UI a regresný test
- Ak navyše poznáš nejaký skriptovací jazyk, prípadne sa dokážeš zorientovať v kóde, máš veľkú výhodu
- Už si mal/-a možnosť pracovať s nástrojom na verzionovanie appky (ako GIT, SVN a pod.)
- Máš angličtinu na pokročilej úrovni
- Svoju prácu robíš dôsledne a systematicky
- Nechýba Ti samostatnosť a chuť učiť sa

Ponúkame

- Uvoľnená pracovná atmosféra
- Flexibilný pracovný čas
- Práca s najnovšími technológiami
- Občerstvenie
- Voliteľné benefity (Cafeteria)
- Profesionálny rozvoj
- Home office, sick day, preplatenie PN
- Príspevky pri významných životných udalostiach
- Firemné akcie