Go back Späť
Marketéri

PPC Specialist

Sygic

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 1700 eur

Dátum pridania: 20.01.2019

Sme Sygic. Vyvíjame navigačný softvér, ktorému dôverujú milióny vodičov na celom svete.

Meníme spôsob, akým ľudia cestujú. Prepájame smartfóny s automobilmi. Pomáhame rodinám zostať v spojení. Navigujeme firemné flotily na celom svete. A neustále inovujeme.

Našou víziou je sprevádzať každého človeka na cestách.

Náplň práce

Náš e-commerce tím pracuje na tom, aby boli naše appky v globálnom svete appstores čo najlepšie viditeľné. Prostredníctvom online kampaní hľadame nových uživateľov z celého sveta a zvyšujeme výnosy za podpory veľkých hráčov ako Google, Facebook či Apple. Práve teraz k sebe hľadáme nového šikovného kolegu, ktorý nám pomôže získavať nových užívateľov organicky, riadiť inštalačné kampane ale aj pripravovať produktovú komunikáciu našej Sygic GPS navigácie. Predstavuješ si nejak tak svoju novú prácu? Super! My si teba predstavujeme takto:

Požiadavky

• Už si pracoval(a) na podobnej pozícii aspoň 2 roky
• Máš veľmi dobrú angličtinu, vieš sa plynule vyjadrovať a myslieť v angličtine
• Máš skúsenosť so SEO alebo ASO
• Máš skúsenosti s PPC nástrojmi ako Google Ads, Facebook Install Ads a/alebo Apple Search
• Kamarátiš sa s pojmami ako ROI, CPC či CTA
• Vieš pripraviť kreatívny kontent, ktorý dokáže zaujať užívateľov

Ponúkame

• Uvoľnená pracovná atmosféra
• Flexibilný pracovný čas
• Práca s najnovšími technológiami
• Občerstvenie
• Voliteľné benefity (Cafeteria)
• Profesionálny rozvoj
• Home office, sick day, preplatenie PN
• Príspevky pri významných životných udalostiach
• Firemné akcie

Mám záujem

Mám záujem