Go back Späť
Non-Tech

Platnosť tejto ponuky skončila

Customer Care Specialist

Sygic

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1300 eur

Dátum pridania: 29.04.2019

Sme Sygic. Vyvíjame navigačný softvér, ktorému dôverujú milióny vodičov na celom svete. Meníme spôsob, akým ľudia cestujú. Prepájame smartfóny s automobilmi. Pomáhame rodinám zostať v spojení. Navigujeme firemné flotily na celom svete. A neustále inovujeme. Našou víziou je sprevádzať každého človeka na cestách.

Náplň práce

Ak si technický typ a zvládaš komunikáciu v anglickom jazyku (nemecký jazyk je výhodou), radi ti ponúkneme možnosť stať sa súčasťou nášho tímu. Ako náš nový kolega spoznáš naše produkty do hĺbky a tak budeš môcť podporovať našich zákazníkov z celého sveta prostredníctvom mailu a chatu, ale aj konzultovat návrhy na zlepšenia s našim vývojárskym tímom.

Požiadavky

• Ovládaš anglický jazyk (nemecký jazyk je výhodou)
• Zdvorilá komunikácia so zákazníkom je pre Teba samozrejmosť
• Sleduješ svet technológií a mobilných aplikácií
• Si ochotný/-á občas pracovať aj cez víkend
• Máš rád/-a nové výzvy, ktoré pred tebou ešte nikto neriešil

Ponúkame

• Uvoľnená pracovná atmosféra
• Flexibilný pracovný čas
• Práca s najnovšími technológiami
• Občerstvenie
• Voliteľné benefity (Cafeteria)
• Profesionálny rozvoj
• Home office, sick day, preplatenie PN
• Príspevky pri významných životných udalostiach
• Firemné akcie