pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť

Feedback

Marketéri

Sygic

Online Marketing Specialist

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1800 €

Dátum pridania: 14.04.2021

Náplň práce

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu do tímu, ktorý/ktorá si vezme na starosť marketingovú komunikáciu nášho hlavného Sygic produktu - Sygic GPS Navigation.

Tvojou úlohou v skratke bude:

  • Tvorba marketing a ecommerce stratégie pre Sygic GPS navi aplikáciu.
  • Príprava a zodpovednosť za marektingové kampaňe cez app store, web, email alebo in-app obsah.
  • Tvorba contentu do aplikácie v spolupráci s našimi product ownermi.
  • Vyhodnocovanie kampaní a zbieranie feedbacku od userov.

Požiadavky

  • Máš skúsenosť v eCommerce (ideálne niekoľko rokov).
  • Tvoja angličtina je na výbornej úrovni. Očakávame, že content ktorý prípravíš bude bezchybný. Každý daľší jazyk navyše je plus.
  • Na svoju prácu sa pozeráš cez produkt a usera.
  • Si samostatný/samostatná a tvoje zmýšľanie sa nesie v duchu: idem-riešim.

Ponúkame

  • Ľudí v Sygicu najviac motivuje naša firemná kultúra. Nájdeš ľudí, čo sú špičkami
    vo svojom odbore, aj ľudí, s ktorými pôjdeš v lete na festival či na rodinnú dovolenku.
  • Pravidelné hackatony, all-hands meetingy a spoločné raňajky, večere, ..Máme radi svoju prácu a úspechy radi oslávime po práci na terase (keď pandémia dovolí)
  • Svoje benefity si vieš vybrať sám/sam cez cafeteria systém.
  • Sedíme v jedných z najkrajších officov na Slovensku. Už sa nevieme dočkať, až sa tam po lockdowne spolu stretneme.
  • Startupový agílny duch a žiadne komplikované korporátne procesy ti umožnia rýchlejšie rásť alebo napr sa rozprávať s CEOm osobne kedykoľvek.