Sygic

Online Marketing Specialist

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP

Úroveň

Pridané14.04.2021

V Sygicu meníme spôsob, akým ľudia cestujú. Spájame smartfóny s autami, pomáhame rodinám zostať v kontakte a navigujeme flotily po celom svete. Sme priekopníkmi v hybridnej navigácii pre inteligentné zariadenia, ako sú Google Glass a Apple Watch.

V roku 2004 sme začínali v kancelárii o rozlohe 25m2 ako malý startup, dnes je naša appka jedna z najúspešnejších navigačných riešení s viac ako 200 mil. stiahnutiami. Náš softvér je dodávaný po celom svete vo viac ako 30 jazykoch. Preslávila nás mobilná aplikácia Sygic GPS Navigation, ktorá bola vôbec prvou navigačnou appkou na Appstore a druhou na Google Play.

Hoci nie sme v navigačnom biznise zďaleka jediným hráčom, ako prví sme prišli s viacerými skvelými funkcionalitami. Naša appka bola ako prvá na svete:

  • s 3D mapami
  • s integrovanou Head-up Display funkcionalitou
  • s Dashcam funkcionalitou
  • s integrovaným online parking informáciami v cieli cesty
  • s rozšírenou realitou v rámci funkcionality Real View Navigation

Naši užívatelia sú považovaní za súčasť vývojovej rodiny Sygic. Počúvame ich návrhy, a snažíme sa, aby im náš produkt stále prinášal pridanú hodnotu.

Náplň práce

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu do tímu, ktorý/ktorá si vezme na starosť marketingovú komunikáciu nášho hlavného Sygic produktu - Sygic GPS Navigation.

Tvojou úlohou v skratke bude:

  • Tvorba marketing a ecommerce stratégie pre Sygic GPS navi aplikáciu.
  • Príprava a zodpovednosť za marektingové kampaňe cez app store, web, email alebo in-app obsah.
  • Tvorba contentu do aplikácie v spolupráci s našimi product ownermi.
  • Vyhodnocovanie kampaní a zbieranie feedbacku od userov.

Požiadavky

  • Máš skúsenosť v eCommerce (ideálne niekoľko rokov).
  • Tvoja angličtina je na výbornej úrovni. Očakávame, že content ktorý prípravíš bude bezchybný. Každý daľší jazyk navyše je plus.
  • Na svoju prácu sa pozeráš cez produkt a usera.
  • Si samostatný/samostatná a tvoje zmýšľanie sa nesie v duchu: idem-riešim.

Ponúkame

  • Zdravé telo, zdravý duch
    Je pre nás nevyhnutné, aby naši ľudia boli zdraví a spokojní. Čaká ťa multišportová karta, výškovo nastaviteľný stôl, pravidelné masáže a cvičenia s trénerom priamo v kancelárii. Ak ťa choroba predsa len zlomí, môžeš využiť sick day alebo PN za príplatok.
  • Miesto, kde chceš byť
    Za svoju kanceláriu sa hrdo chválime - viac ako 95% našich kolegov je hrdých na to, že sem môžu priviesť svojich známych a ukázať im priestory. Kancelária Sygic bola navyše ocenená verejnosťou a porotou. Popisuje, kto sme-neformálni, kreatívni, pracovití a milujúci zábavu. Pravidelné hackatony, all-hands meetingy a spoločné raňajky, večere, ..Máme radi svoju prácu a úspechy radi oslávime po práci na terase (keď pandémia dovolí).
  • Flexibilita a sloboda
    Je len na tebe, kedy sa rozhodneš pracovať na svojich úlohách. Veríme ťi - že budeš včas prinášať výsledky najvyššej kvality. Rannému vtáctvu a nočným predátorom vyhovuje možnosť home -office a flexibilný pracovný čas s príchodom do práce medzi 7 - 10.
  • Podporujeme ťa
    Startupový agílny duch a žiadne komplikované korporátne procesy ti umožnia rýchlejšie rásť alebo napr. sa rozprávať s CEOm osobne kedykoľvek. Máš právo na osobný a profesionálny rozvoj. Navyše, ak sa chceš po určitom čase presunúť na inú pozíciu v rámci spoločnosti Sygic, si pre nás prvým relevantným kandidátom.
  • Šťastné bruško
    Každý deň naštartuješ svoju produktivitu čerstvo zomletou kávou a načerpáš energiu sladkým ovocím. Celá spoločnosť sa stretáva každý mesiac na spoločných raňajkách, ale ak sa nemôžeš dočkať, môžeš si ich pripraviť sám v plne vybavenej kuchyni.
  • Vyberieš si svoje výhody
    Šport, zdravie, relax, kultúra, dovolenka navyše, alebo sporenie na dôchodok ... Vďaka systému bufetu si môžeš vybrať benefit na mieru. Ľudí v Sygicu najviac motivuje naša firemná kultúra. Nájdeš ľudí, čo sú špičkami vo svojom odbore, aj ľudí, s ktorými pôjdeš v lete na festival či na rodinnú dovolenku.