SWAN

Performance Marketing Specialist

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané16.07.2021

Spoločnosť SWAN je celoslovenský poskytovateľ telekomunikačných riešení na vysokej profesionálnej úrovni a po fúzii so spoločnosťou BENESTRA v januári 2019, sa stal na trhu jednoznačnou dvojkou v poskytovaní služieb firemným zákazníkom. Zároveň má SWAN bohatú ponuku aj pre domácnosti. Portfólio služieb spoločnosti siaha od základných hlasových, dátových a internetových služieb až po rozsiahle virtuálne privátne služby a riadené služby dátových centier. Vo svojej sieti SWAN využíva najmodernejšie technológie na poskytovanie špičkových zákazníckych riešení.

Náplň práce

• návrhy, príprava a exekúcia PPC kampaní a PPC stratégie pre min. 2 značky (SWAN a SWAN Mobile)
• návrhy, tvorba, správa a pravidelná optimalizácia PPC kampaní – najmä Google Ads a Facebook/Instagram
• analýza a reporting výkonnostných kampaní
• návrhy na zlepšenia pre splnenie stanovených cieľov
• optimalizácia, resp. návrhy na zlepšenie konverzií tzv. landing pages a A/B testing/UX testing
• správa s analytickými nástrojmi – najmä Google Analytics
• aktívne vyhľadávanie inovácii a trendov v oblasti výkonnostného marketingu
• aktívna účasť na tvorbe digitálnych komunikačných nápadov a stratégie
• zodpovednosť za dodržanie stanoveného rozpočtu a plnenie stanovených KPI
• spolupráca s ostatnými kolegami v rámci oddelenia digitálneho marketingu

Požiadavky

  • VŠ (marketing, IT)
  • prax aspoň 2 roky
  • AJ (mierne pokročilá znalosť)
  • MS Excel, MS Word
  • Google Ads, Google Analytics, Google Tag Manager, Facebook Ads, Hotjar
  • komunikatívny, priateľský človek, tímový hráč
  • logické myslenie, samostatnosť a proaktívny prístup

Ponúkame

SWAN ponúka prácu v dynamickom prostredí s možnosťou veľa sa naučiť a rásť. Vo SWANe nám záleží aj pracovných vzťahoch a dobrej firemnej kultúre. Spokojnosť kolegov podporujeme aj širokou ponukou benefitov:

  • 5 dní dovolenky naviac
  • eventy pre zamestnancov v priebehu celého roka (párty, športové podujatia ai.)
  • zľavy na produkty a služby SWAN a 4-ky
  • karta Multisport
  • bonus za odporučenie kandidáta
  • jazykové kurzy
  • vernostný bonus a rôzne formy ocenenia zamestnancov (Obchodník mesiaca, Náš hrdina/hrdinka)
  • ďalšie zaujímavé výhody benefitného systému.