pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

Svet zdravia

Junior Web a Online Specialist

Mesto: Košice, Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1100 €

Typ: TPP

Dátum pridania: 28.07.2021

PROFIL SPOLOČNOSTI:
Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame sieť nemocníc a polikliník, kde je pacient v centre našej pozornosti. Liečiť a pomáhať si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku. Pridajte sa k nám.

  • investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy
  • k pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom
  • neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti
  • staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov

PONÚKAME:

  • stabilnú prácu v moderných nemocniciach a poliklinikách
  • skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
  • možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
  • benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Náplň práce

Pridaj sa k nám – do nášho dynamického tímu na pozíciu Junior špecialista pre web a online, kde sa budeš venovať predovšetkým administrácii firemného webu, jeho zlepšovaniu ako aj ďalším úlohám v oblasti on-line marketingu.

Očakávame že si kreatívny s pro-klientskym prístupom, no zároveň veľmi precízny a spoľahlivý.

Medzi Tvoje hlavné kompetencie bude patriť:

  • administrácia webu na dennej báze (technická a obsahová stránka)
  • udržiavanie a aktualizovanie webu po obsahovej stránke
  • spravovanie a aktualizácia firemného intranetu
  • oprava vzniknutých chýb
  • testovanie a optimalizovanie web stránok s cieľom zefektívniť ich použiteľnosť
  • komunikácia s nemocnicami a poliklinikami siete ProCare a Svet zdravia
  • spolupracovanie s autormi textov, grafikmi, programátormi a web dizajnérmi
  • vyhodnocovanie návštevnosti webových stránok
  • sledovanie nových trendov, vyhľadávanie nových príležitostí

Požiadavky

Očakávame tieto zručnosti a znalosti:

  • znalosť CMS systému Wordpress
  • znalosti a praktické skúsenosti s Google Analytics, Google Tag Manager a Data Studio
  • znalosti a skúsenosti s Hotjar, Google Ads, Google Search Console - veľkou výhodou
  • dobré komunikačné schopnosti slovom aj písmom (vrátane slovenskej gramatiky)
  • skúsenosti s úpravou fotografií a základných grafických prác veľkou výhodou
  • aktuálny prehľad v oblasti internetových inovácií v sales, web a online marketingu

Ponúkame

Možnosť rozvíjať svoju kariéru v zázemí silnej súkromnej spoločnosti, ktorá je súčasťou medzinárodnej siete zdravotníckych zariadení v strednej Európe.

  • Stabilné zamestnanie
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Zdravotná starostlivosť aj pre rodinných príslušníkov
  • Odborné školenia
  • Možnosť profesionálneho rastu
  • Zamestnanecké aktivity

Poslať e-mailom

Skopírovať link

Svet zdravia má aktuálne 2 pracovné ponuky