Surglogs

Digital Content Specialist

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané03.11.2021

Surglogs provides healthcare facilities with a full suite of regulatory compliance software designed to improve the everyday routines of healthcare administrators by replacing the pen-and-paper documentation process with an easy-to-navigate digital platform.

🏆 Surglogs was named the “Best Compliance Solution” in 2020 by MedTech Breakthrough, an independent program that recognizes the top companies in the global health and medical technology industries.

Náplň práce

Ako Digital content specialist sa budeš aktívne podieľať na:

  • rozvoji nášho blogu, budeš tvoriť content plán aj samotný obsah,
  • tvorbe obsahu pre existujúce a nové podstránky webu,
  • spolupráci a tvorbe obsahu pre sociálne siete,
  • spolupráci na PR aktivitách a tvorbe tlačových správ,
  • vyhľadávaní príležitostí v médiách a healthcare platformách,
  • tvorbe konceptu a obsahu pre firemný newsletter,
  • … a okrem toho budeš mať možnosť pracovať s produktovým, development, dizajnovým či sales tímom. Ak budeš mať záujem, tvoja práca môže presahovať aj do iných oblastí marketingu.

Požiadavky

Hľadáme contentového špecialistu, ktorý vidí big picture, no svoju predstavu dokáže rozpracovať do detailov.

  • skúsenosti s content marketingom, táto pozícia nie je vhodná pre začiatočníkov,
  • vynikajúca angličtina (C1, C2), proofreading máme zabezpečený,
  • skúsenosti v HealthTech alebo MedTech sú výhodou,
  • používateľské skúsenosti s WordPress, social media content nástrojmi (Buffer, Hootsuite…), projektovými nástrojmi (Monday, Confluence, Jira…), dizajnovými nástrojmi (Adobe) sú výhodou.

Ponúkame

Záleží nám na tvojej spokojnosti, a preto ponúkame tieto benefity:

  • možnosť pracovať na skutočný remote (kdekoľvek zo sveta)
  • dlhodobá práca v úspešnom americko-slovenskom startupe
  • možnosť pracovných ciest do USA
  • program na získanie podielu v spoločnosti
  • pravidelný príspevok na vzdelanie
  • priateľské pracovné prostredie