Surglogs

✍ Content marketérka / Copywriter

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 2000 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané28.07.2020

Surglogs provides healthcare facilities with a full suite of regulatory compliance software designed to improve the everyday routines of healthcare administrators by replacing the pen-and-paper documentation process with an easy-to-navigate digital platform.

🏆 Surglogs was named the “Best Compliance Solution” in 2020 by MedTech Breakthrough, an independent program that recognizes the top companies in the global health and medical technology industries.

Náplň práce

Hľadáme kolegu/kolegynu do growth marketing tímu.

Hlavná náplň práce je content creation & distribution. Budeš písať hlavne o našom produkte - tvojou úlohou bude prenášať produktové insights do contentu, aby sa o nich naši klienti dozvedeli a pomohli sme tak lepšiemu predaju.

Tvoja úloha bude vytvárať hlavne obsah pre front-end podstránky, tak, aby to vedel prevziať dizajnér. Budeš sa teda spolupodieľať aj na user-flow a UX. Časť tvojej práce by sa dala nazvať aj ako "UX content writer".

Pokojne môžeš mať aj presah do produktového vývoja, ale inej časti marketingu (budeme hirovať ďaľšie pozície).

Budeš mať na starosti aj náš blog, kde budeš písať predovšetkým o produktových novinkách, use cases & case studies. Sekundárne to bude obsah o aktuálnych trendoch alebo podpora growth marketing kampaní (všetko v rámci našej inbound stratégie, nič samoúčelné).

Niektoré kampane alebo content budeme prispôsobovať aj na iné audio-visual kanály typu Slideshare a YouTube.

Okrem interného contentu to je aj quest blogging v médiach a kanáloch, ktoré si spolu vytipujeme. Takisto koordinácia PR aktivít a príprava konceptov pre PR správy (v spolupráci s externistami). Budeš postovať aj na Quoru a podobné healthcare platformy.

Požiadavky

Hľadáme niekoho s reálnou skúsenosťou z content marketingu, pozícia nie je vhodná pre začiatočníkov.

Vynikajúca angličtina je potrebná (proof-reading vieme outsourcovať).

Ideálne ak si orientovaný na SaaS. Skúsenosti z MedTech alebo Healthcare sú veľkou výhodou. Tento segment sa stane tvojou špecilizáciou.

Hľadám niekoho, kto vie posúvať veci dopredu, dostať projekt z bodu A do bodu B.

Pošli nám aj link na tvoj LinkedIn.

Ponúkame

Ponúkame prirodzené tempo bez nereálnych termínov od klientov.

Výhodou je, že človek sa môže v budúcnosti posúvať do iných rolí. Sme no-bullshit startup s veľmi pozitívnou vyhliadkov na scale-up, takže byť súčasťou tejto cesty ti prinesie veľa skúsenosti.

  • možnosť pracovných ciest do USA (máme office v San Diegu)
  • program na získanie podielu zo spoločnosti
  • pravidelný príspevok na vzdelanie
  • príspevok na voľnočasové aktivity
    ... a hlavne veľmi dobrá partia, neformálna atmosféra a vzájomná dôvera

Náš produkt reálne pomáha meniť healthcare v Amerike, a sme radi, že môžme s hrdosťou prehlásiť, že precujeme na niečom čo má skutočný impact a pomáha zlepšovať životy ľudí.