Go back Späť
Dizajnéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior 2D Game Motion Designer

SuperScale

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 2500 eur

Dátum pridania: 14.08.2019

Sme svetová, rýchlo rastúca firma s viac ako 65 ľuďmi a pobočkami v Las Vegas, Londýne, Berlíne, Helsinkách, Prahe, Varšave a Bratislave. Pomáhame rásť mobilným hrám a naplniť ich plný potenciál. Pre našich klientov poskytujeme odborné služby v oblasti Game & Monetization Design, User Acquisition & Creatives Development, Ad & Special Offer Optimization alebo Publishing Analytics Infrastructure.

V SuperScale budeš členom kreatívneho tímu a pracovať s ideamakermi, 2D a 3D dizajnérmi a UA manažérmi.

Náplň práce

Budeš sa podieľať na výrobe rôznych videí a animácií pre hry ako Rumble Stars, Darts Club, Transit King, Almost a hero, Badland Brawl, Idle Factory Tycoon, Tanks a lot a mnohých ďalších.

Požiadavky

Ponúkame

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhodujú 2 ďalšie. Zobraziť všetky