pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
RemoteNon-Tech

SuperScale

Mid Project Account & Delivery Manager

Mesto: Bratislava, Remote

Typ: Freelance

Plat: od 1300 €

Dátum pridania: 07.01.2021

Náplň práce

Do kreatívneho tímu v SuperScale hľadáme nášho historicky prvého Account / Delivery Project managera! Čo robíme? Robíme reklamu pre mobilné hry!
Máme veľa nových projektov pre super herné štúdiá ako EA, Gameloft alebo LEGO a vyzerá to, že ich bude ešte viac. Preto potrebujeme account guardiánku alebo guardiána, ktorý nám ich pomôže strážiť. Stále ťa to zaujíma? Čítaj ďalej!

Požiadavky

Požadujeme 2 ročnú skúsenosť s accountovaním a schopnosť budovať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi.
Riadenie a manažovanie projektov - budeš mať pod palcom projekt, plánovanie ľudí a deadliny.
Koordináciu práce pre našich šikovných artistov.
Sledovanie požiadaviek klientov a ich pripomienok na kreatívy.
Komunikáciu s klientom na profesionálnej úrovni.
Samostatnosť a zodpovednosť a najmä proaktívny prístup k práci.
S klientmi komunikujeme v angličtine takže určite ju budeš potrebovať na aktívnej úrovni.
Máš pozitívny vzťah k hrám a gamingu, alebo si vieš predstaviť prácu v tejto oblasti.

Ponúkame

Uvoľnenú pracovnú atmosféru a kolektív super ľudí, ktorí majú radi hry a svoju prácu.
Veľa výziev a možnosť sa veľa naučiť.
Priestor posúvať sa v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Krásne nové priestory v Skyparku v Starom meste. Priamo v budove vlastná kaviareň s baristom, fitko, či sprchy pre cyklistov!
Účasť na domácich a zahraničných konferenciách, veríme, že čoskoro nielen virtuálne.
Notebook, ktorý pri práci nepripomína hlukom štart raketoplánu.

Poslať e-mailom

Skopírovať link

SuperScale má aktuálne 3 pracovné ponuky