pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
RemoteDizajnéri

SuperScale

Mid Graphic Designer

Mesto: Bratislava, Remote

Typ: Freelance

Plat: od 1300 €

Dátum pridania: 07.01.2021

Náplň práce

Poď robiť vizuály pre najväčšie mobilné hry na svetovom trhu!

Sme SuperScale a poslednú dobu sa nám toho dosť nakopilo pre štúdiá ako EA, Atari, Gameloft alebo LEGO. Roboty je ako na kostole a potrebujeme do tímu mid level grafika, ktorý vie čo robí a má čo to už za sebou.

Požiadavky

3 ročná skúsenosť s graphic designom (skúsenosť z reklamy výhodou).
Vlastné portfólio, ktoré nám vieš poslať.
Skill v Adobe creative suite - InDesign, PS, Illustrator etc.
Grafické cítenie - keď vidíš škaredý banner hneď vieš, ako ho opraviť.
Sledovanie & prehľad trendov.
Samostatnosť a zodpovednosť.
Máš pozitívny vzťah k hrám a gamingu.

Ponúkame

Veľa výziev a možnosť sa veľa naučiť.
Priestor posúvať sa v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Uvoľnenú pracovnú atmosféru a kolektív super ľudí, ktorí majú radi hry a svoju prácu
Krásne nové priestory v Skyparku v Starom meste. Priamo v budove vlastná kaviareň s baristom, fitko, či sprchy pre cyklistov!
Home office a flexibilný pracovný čas.
Účasť na domácich a zahraničných konferenciách - záleží od hnusoby či to bude fyzicky alebo online.
Cool notebook, ktorý pri práci nepripomína hlukom štart raketoplánu.

Poslať e-mailom

Skopírovať link

SuperScale má aktuálne 3 pracovné ponuky