pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť

Feedback

RemoteKreatívci

SuperScale

Senior Art Director

Mesto: Bratislava, Remote

Typ: Full-time

Plat: od 2000 €

Dátum pridania: 02.02.2021

SuperScale is a group of 60 people working in a highly demanding, creative and constantly developing environment.

Our mission is to help game developers grow their games and achieve ambitious goals. We work with known companies such as Lego, EA, Frogmind and many more.

We hire only the most passionate doers and arm them with the trust and support to make the biggest impact possible.

Independent experts awarded us with:

  • Deloitte Technology Fast 50 in both 2019 and 2020: One of the fastest-growing companies in Central Europe
  • Best Service Provider by Pocket Gamer 2020

SuperScale consists of a variety of different personalities, who strive for greatness together, by complementing each other’s skills and capitalising on their strengths.

Náplň práce

SuperScale je firma, ktorá pomáha rásť mobilným hrám. Naším herným klientom pomáhame v rôznych oblastiach ako sú Ad monetizácia, Special offers, Game design, Data analytika, User acquisition, Kreatívy a ďalšie.

Práve do kreatívneho tímu hľadáme skúseného makača na pozíciu Art Directora, ktorý sa nezľakne zadaní od veľkých herných mien ako EA, LEGO alebo Atari a pomôže tímu k super výstupom, z ktorých budeme mať radosť my a aj klient.

Pridaj sa k nám na túto advetúru a poď robiť s najväčšími mobilnými hrami na svetovom trhu!

Tvoja zodpovednosť bude:

  • Vytvárať ilustrácie a grafické vizuály.
  • Komunikácia s tímom a feedbackovanie.
  • Schvaľovanie kreatív predtým než ich uvidí klient.
  • Do kreatív vieš doplniť detaily, ktoré ju dostanú do dokonalosti.
  • Zodpovednosť za kreatívne výstupy.
  • Komunikácia feedbackov a zadaní priamo s klientom.

Požiadavky

Ozvi sa nám ak:

  • Si super ilustrátor a nemáš problém napodobniť vizuálny štýl.
  • Ako s ilustráciami, tak si rozumieš aj s grafickým dizajnom.
  • Si tímový hráč a nenecháš nikoho v štychu.
  • Vieš motivovať a nakupnúť ľudí.
  • Sleduješ najnovšie grafické trendy a vieš, čo je in.
  • Práca ťa baví s tešíš sa na každé nové zadanie akéhokoľvek druhu.
  • Myslíš kreatívne a proaktívne prinášaš nové nápady.
  • Máš v malíčku Adobe balík.
  • Máš angličtinu na komunikatívnej úrovni.
  • Nezľakneš sa veľkých herných klientov.

Ponúkame

Toto môžeš očakávať:

  • Špičkový hardware podľa tvojho gusta.
  • Práca so svetovými a menšími hernými štúdiami.
  • Uvoľnenú pracovnú atmosféru a kolektív super ľudí, ktorí majú radi hry a svoju prácu
  • Neustále vzdelávanie sa a rôznorodosť projektov
  • Krásne nové priestory v Skyparku v Starom meste. Priamo v budove vlastná kaviareň s baristom, fitko, či sprchy pre cyklistov!
  • Možnosť home office a flexibilný pracovný čas.
  • Účasť na domácich a zahraničných konferenciách - záleží od hnusoby či to bude fyzicky alebo online.

Poslať e-mailom

Skopírovať link

SuperScale má aktuálne 5 pracovných ponúk