pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť

Feedback

RemoteNon-Tech

Výberové konanie bolo uzatvorené

SuperScale

Mid Account/Project Manager

Mesto: Bratislava, Remote

Typ: Full-time

Plat: od 1300 €

Dátum pridania: 07.01.2021

SuperScale is a group of 60 people working in a highly demanding, creative and constantly developing environment.

Our mission is to help game developers grow their games and achieve ambitious goals. We work with known companies such as Lego, EA, Frogmind and many more.

We hire only the most passionate doers and arm them with the trust and support to make the biggest impact possible.

Independent experts awarded us with:

  • Deloitte Technology Fast 50 in both 2019 and 2020: One of the fastest-growing companies in Central Europe
  • Best Service Provider by Pocket Gamer 2020

SuperScale consists of a variety of different personalities, who strive for greatness together, by complementing each other’s skills and capitalising on their strengths.

Náplň práce

Do kreatívneho tímu v SuperScale hľadáme nášho historicky prvého Account/Project managera! Čo robíme? Robíme reklamu pre mobilné hry!
Máme veľa nových projektov pre super herné štúdiá ako EA, Gameloft alebo LEGO a vyzerá to, že ich bude ešte viac. Preto potrebujeme account guardiánku alebo guardiána, ktorý nám ich pomôže strážiť. Stále ťa to zaujíma? Čítaj ďalej!

Požiadavky

Požadujeme 2 ročnú skúsenosť s accountovaním a schopnosť budovať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi.
Riadenie a manažovanie projektov - budeš mať pod palcom projekt, plánovanie ľudí a deadliny.
Koordináciu práce pre našich šikovných artistov.
Sledovanie požiadaviek klientov a ich pripomienok na kreatívy.
Komunikáciu s klientom na profesionálnej úrovni.
Samostatnosť a zodpovednosť a najmä proaktívny prístup k práci.
S klientmi komunikujeme v angličtine takže určite ju budeš potrebovať na aktívnej úrovni.
Máš pozitívny vzťah k hrám a gamingu, alebo si vieš predstaviť prácu v tejto oblasti.

Ponúkame

Uvoľnenú pracovnú atmosféru a kolektív super ľudí, ktorí majú radi hry a svoju prácu.
Veľa výziev a možnosť sa veľa naučiť.
Priestor posúvať sa v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Krásne nové priestory v Skyparku v Starom meste. Priamo v budove vlastná kaviareň s baristom, fitko, či sprchy pre cyklistov!
Účasť na domácich a zahraničných konferenciách, veríme, že čoskoro nielen virtuálne.
Notebook, ktorý pri práci nepripomína hlukom štart raketoplánu.

Poslať e-mailom

Skopírovať link

SuperScale má aktuálne 5 pracovných ponúk