+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

PHP developer

SuperFaktúra

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1500 €

Dátum pridania: 02.04.2019

Ahoj! Sme SuperFaktúra, cloudový ekonomický systém na vystavovanie faktúr a iných dokladov s množstvom ďalších fíčuriek pre uľahčenie podnikateľskej agendy živnostníkov, malých firiem a e-shopov.Za vznikom systému SuperFaktúra je krátky príbeh o webovej agentúre. V roku 2009 bolo vystavovanie faktúr klientom vo vtedajších účtovných programoch komplikované a táto povinná jazda frustrujúca. Keďže mali majitelia programátorské zručnosti, vytvorili vlastný jednoduchý fakturačný systém, ktorý z interného nástroja vyrástol do SuperFaktúry v dnešnej podobe.

Náplň práce

Momentálne hľadáme niekoho na „polceste“ medzi juniorom a seniorom. Náplňou tvojej práce bude:- technická podpora a údržba SuperFaktúry. Čiže je potrebné ovládať prácu s databázou, o ktorú sa budeš starať - pracujeme s MySQL- vývoj nových funkcionalít, preto musíš mať znalosti z PHP a JavaScriptu na pokročilej úrovni a budeš využívať aj objektovo orientované programovanie - implementácia špecifických požiadaviek pre zahraničné trhy