Go back Späť

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1500 eur

Dátum pridania: 02.04.2019

Ahoj! Sme SuperFaktúra, cloudový ekonomický systém na vystavovanie faktúr a iných dokladov s množstvom ďalších fíčuriek pre uľahčenie podnikateľskej agendy živnostníkov, malých firiem a e-shopov.

Za vznikom systému SuperFaktúra je krátky príbeh o webovej agentúre. V roku 2009 bolo vystavovanie faktúr klientom vo vtedajších účtovných programoch komplikované a táto povinná jazda frustrujúca. Keďže mali majitelia programátorské zručnosti, vytvorili vlastný jednoduchý fakturačný systém, ktorý z interného nástroja vyrástol do SuperFaktúry v dnešnej podobe.

Náplň práce

Momentálne hľadáme niekoho na „polceste“ medzi juniorom a seniorom. Náplňou tvojej práce bude:
- technická podpora a údržba SuperFaktúry. Čiže je potrebné ovládať prácu s databázou, o ktorú sa budeš starať - pracujeme s MySQL
- vývoj nových funkcionalít, preto musíš mať znalosti z PHP a JavaScriptu na pokročilej úrovni a budeš využívať aj objektovo orientované programovanie
- implementácia špecifických požiadaviek pre zahraničné trhy

Požiadavky

- Počítačové znalosti PHP, MySQL, JavaScript, OOP sú pre prácu nevyhnutné.
- Dobré porozumenie webovým technológiám od odoslania requestu až po odpoveď servera.
- Používame LAMP/LNMP stack, CakePHP, GIT, Sphinx, HTML + LESS/CSS, JavaScript + jQuery.
- Uvítame skúsenosti s vývojom komplexných webových aplikácií s využitím MVC frameworku (Nie je to podmienka, ale je to pre teba výhoda).

Ponúkame

- 7 hodinový pracovný čas (a cez víkendy víkendujeme).
- Atmosféra – neobľubujeme medzi sebou formality. Nie sme korporácia, ale malá firma, preto by sme si mali „sadnúť“ a rozumieť si (aj s občasnými búrkami, ako v každej správnej rodine).
- Teambuildingov sa však nemusíš obávať – nikto ťa do nich nútiť nebude.
- Nehráme sa na šéfov, budeš mať právo hovoriť do smerovania projektu a možnosť presvedčiť kolegov, že tvoj nápad je bohovský.
- Nemáme pre teba počítač. Ani monitor. Ale povedz si, aký by ti na prácu vyhovoval. Taký dostaneš.
- Radi podporíme tvoj rast, takže ak si našiel zaujímave školenie alebo knihu, kupujeme. Veríme, že keď sám budeš nabúchaný, potiahneš aj nás.
- Sme stabilný projekt (ale ani za 9 rokov existencie nemáme kalčeto).

Mám záujem

Mám záujem