SuperFaktura

PHP FULLSTACK developer

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané21.04.2021

Sme SuperFaktúra, nástroj, ktorý ľuďom uľahčuje ich podnikanie a namiesto otravnej byrokracie im umožňuje riešiť dôležité veci a robiť to, čo majú radi 😍.
S intuitívnym rozhraním, cloudovou dostupnosťou a pokročilými funkciami zvládne všetko od vytvárania faktúr, cez správu nákladov až po knihu jázd.

Nehráme sa na superhrdinov, nezachraňujeme svet 🌍. Poskytujeme službu, ktorá podnikateľovi zjednodušuje každý jeden deň - a poviem jedno tajomstvo - ukrutne nás to baví! A to je najdôležitejšie. 💪

Náplň práce

  • technická podpora a údržba SuperFaktúry,
  • vývoj nových funkcionalít,
  • refaktorovanie a vylepšovanie aktuálnych kódov,
  • implementácii špecifických požiadaviek pre zahraničné trhy.

Nemusíš sa obávať, že by si musel ovládať legislatívu alebo účtovníctvo. Na to máme analytikov. Ty dostaneš vždy presnú špecifikáciu, aby si vedel, čo a ako zapracovať.

Preferuješ home office alebo radšej prácu z našich priestorov? Vyber si prípadne skombinuj :-)

Požiadavky

  • PHP - Pokročilý
  • JavaScript - Pokročilý
  • CSS - Pokročilý
  • HTML - Základy
  • MySQL - Základy
  • nevyhnutné: PHP, git, HTML + LESS/CSS, MySQL, JavaScript
  • voliteľné: Docker, bash/shell, React Native
  • používame Docker na lokálny development
  • kvalitu kódu si strážime cez code reviews, statickú analýzu kódu a písanie testov
  • väčšinu workflowu automatizujeme, aby sme sa sústredili na kód :-)
  • základy OOP

Ponúkame

  • 7 hodinový pracovný čas (a cez víkendy víkendujeme, cez sviatky sviatkujeme).
  • Máš na výber, či ti vyhovuje práca na diaľku z domu, alebo preferuješ miesto u nás v office v Bratislave. Prípadne kombinovane - je to na tebe.
  • Atmosféra – neobľubujeme medzi sebou formality. Nie sme korporácia, ale malá firma, preto by sme si mali „sadnúť“ a rozumieť si (aj s občasnými búrkami, ako v každej správnej rodine).
  • Teambuildingov sa však nemusíš obávať – nikto ťa do nich nútiť nebude.
  • Nehráme sa na šéfov, budeš mať právo hovoriť do smerovania projektu a možnosť presvedčiť kolegov, že tvoj nápad je bohovský.
  • Radi podporíme tvoj rast, takže ak si našiel zaujímavé školenie alebo knihu, kupujeme. Veríme, že keď sám budeš nabúchaný, potiahneš aj nás.
  • Sme stabilný projekt s históriou od roku 2011