pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

SuperFaktura

Mid PHP FULLSTACK developer

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1500 €

Dátum pridania: 21.04.2021

Sme online fakturačný (ekonomický) systém SuperFaktúra, bežíme v cloude a aj ako mobilná aplikácia. Používajú nás najmä živnostníci, malé firmy či eshopy, ktorí si u nás riešia správu svojej fakturácie a iných dokladov, export faktúr pre rôzne účtovné programy, či v prípade eshopov napríklad export dát o objednávkach do systémov kuriérskych spoločností, ale aj mnoho iného.

Nie sme začínajúci projekt či startup – fungujeme od roku 2011 a za tie roky si dovolíme tvrdiť, že stabilne a náš tím sa priebežne aj s počtom používateľov rozširuje. Pôsobíme na slovenskom a českom trhu.

SuperFaktúru sa snažíme neustále zlepšovať, pravidelne ju rozširujeme o nové nástroje a fíčurky, či prekopávame už existujúce. Napriek rozšíreniam sa ju snažíme udržať stále jednoduchú a intuitívnu pre každého používateľa. Nejde o systém, ktorý by sa používateľom prispôsoboval (programoval) presne podľa ich požiadaviek na mieru, ale ohlasy našich používateľov počúvame a berieme do úvahy pri ďalšom vývoji a smerovaní SuperFaktúry.

Náplň práce

  • SuperFaktúru treba udržiavať a optimalizovať.
  • Budeš riešiť vzniknuté bugy, ktoré ti nahlásia kolegovci zo zákazníckej podpory.
  • Budeš pracovať na vývoji nových funkcionalít, ktoré budeš pripravovať podľa pripravenej špecifikácie.

Celé to bude vyžadovať znalosť PHP a JavaScriptu na pokročilej úrovni a budeš využívať aj OOP.

Používame LNMP stack, CakePHP, GIT, HTML + LESS/CSS, JavaScript + jQuery, Docker, automatické testy, statickú analýzu, code reviews.

Miesto práce: Teraz pracujeme všetci z domu, ale keď sa situácia upokojí, vrátime sa naspäť do nášho bratislavského kanclu.

Typ úväzku: TPP alebo živnosť

Požiadavky

  • PHP, MySQL, JavaScript, jQuery – pokročilý, všetky tieto znalosti sú pre prácu nevyhnutné
  • HTML, CSS – pokročilý
  • dobré porozumenie webovým technológiám od odoslania requestu až po odpoveď servera
  • uvítame skúsenosti s vývojom komplexných webových aplikácií s využitím MVC frameworku (nie je to podmienka, ale je to pre teba výhoda)

Ponúkame

  • 7 hodinový pracovný čas (a cez víkendy víkendujeme, cez sviatky sviatkujeme).
  • atmosféra – neobľubujeme medzi sebou formality. Nie sme korporácia, ale malá firma, preto by sme si mali „sadnúť“ a rozumieť si (aj s občasnými búrkami, ako v každej správnej rodine).
  • Teambuildingov sa však nemusíš obávať – nikto ťa do nich nútiť nebude.
  • Nehráme sa na šéfov, budeš mať právo hovoriť do smerovania projektu a možnosť presvedčiť kolegov, že tvoj nápad je bohovský.
  • Radi podporíme tvoj rast, takže ak si našiel zaujímavé školenie alebo knihu, kupujeme. Veríme, že keď sám budeš nabúchaný, potiahneš aj nás.
  • Sme stabilný projekt s históriou od roku 2011