Go back Späť
Developeri

Senior PHP programátor

Sudolio

Mesto: Banská Bystrica

Typ: Full-time

Plat: 3600 — 5040 eur

Dátum pridania: 21.08.2019

Sudolio a.s.​ je softvérová spoločnosť zaoberajúca sa vývojom vlastných softvérových riešení a ich implementáciu pre spoločnosti pôsobiace na medzinárodnom trhu. Pri vývoji sa zameriavame na precíznosť a kvalitu. Používame moderné technológie a hľadáme tie najoptimálnejšie riešenia.

Náplň práce

Úspešná spoločnosť v oblasti vývoja vlastných softvérových riešení hľadá PHP programátora​, ktorý by pracoval na vývoji našej platformy určenej na online generovanie a elektronické podpisovanie dokumentov

Pre záujemcov, ktorí by radi skúsili nové prostredie ponúkame prácu priamo z našich kancelárií v Banskej Bystrici. Malebné prostredie stredného Slovenska s mnohými príležitosťami na rekreáciu a trávenie voľného času. Šanca oddýchnuť si od stresu a načerpať energiu na nové inšpirácie.

Požiadavky

Ponúkame

Mám záujem