Subweb

PHP developer / Nette framework

FormaFull-time

Plat1800 — 2500 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané24.01.2022

Stručná charakteristika spoločnosti
Subweb je mladá spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom vlastného systému pre autoservisy a cykloservisy. Ide o systém na správu a riadenie autoservisov a cykloservisov. Bližšie informácie o tomto projekte si viete pozrieť na https://trialexa.com a https://cykloon.com.

Náplň práce

Aktuálne hľadáme parťáka do nášho startupu https://trialexa.com a https://cykloon.com. Momentálne sa jedná o približne 150 hodín mesačne. Náplňou práce je podieľať sa na vývoji a rozvoji funkcionality. V najbližšej dobe potrebujeme implementovať RestApi synchronizácie dát, so službami tretích strán. Tiež budeš mať na starosti implementáciu funkcionality podľa požiadaviek našich zákazníkov.
Budeš sa podieľať na tvorbe RestApi pre našu novovznikajúcu mobilnú aplikáciu. Keďže nám záleží na kvalite, tvoj kód bude prechádzať cez code review a používateľský testing.

Požiadavky

Nette Framework - Pokročilý
Doctrine 2 - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
jQuery - Expert
Vue.js - Základy
GitLab - Základy
Docker - Základy