Studio TEM

PHP Backend Developer

FormaFull-time

Platod 2000 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané27.10.2020

Sme tím 15 profesionálov, ktorí dodávajú webové služby svojim klientom. Svoje know-how využívame aj v našich spinoff projektoch.

Náplň práce

  • práca na internom projekte widerio.com, cca 85% pracovného času:
    integrácia na marketplace Mall group
    integrácia na ERP systém Pohoda
    XML / CSV / API napájanie produktových feedov od zákazníkov
    Laravel na backende, Vue.js na frontende
    v blízkej dobe napojenie na iné Marketplace (Amazon, Alza)

  • práca na internej webovej backoffice aplikácii - deployment projektov, monitoring webov (TTFB, GTMetrix score), automatické backupy, napojenie na tooly Asana, Costlocker, Google Calendar, cca 15% pracovného času

  • občasná ad-hoc práca na klientských projektoch

Požiadavky

  • pokročilá znalosť Laravel PHP frameworku (+ samozrejme PHP, MySQL)
  • pokročilá znalosť GIT
  • znalosť administrácie linux serverov
  • skúsenosti s AWS výhodou
  • apoň základná znalosť anglického jazyka, porozumieť dokumentáciám a návodom v angličtine
  • znalosť WordPress developmentu výhodou
  • znalosť vývoja frontendu výhodou

Ponúkame

  • team 6 programátorov
  • voľná ruka pri voľbe tech stacku
  • knowledge sharing meetingy
  • licencie na tooly
  • homeoffice v prípade potreby
  • preplatené dovolenky a lekári
  • projektoví manažéri, ktorí riešia komunikáciu s klientom
  • kurzy (laracast, learn2code, interné školenia)
  • bonusový systém

Interné projekty a weby našich klientov hosťujeme na tailor-made AWS architektúre:

  • chránené pod internou VPN
  • LXC kontajnery
  • Load Balancer, ktorý operuje nad 2 aplikačnými serverami. v reálnom čase distribuuje záťaž na 2 totožné servery
  • SQL databáza funguje na samostatnom serveri, ktorý je optimalizovaný čisto na chod databáz
  • Assety sú uložené na S3 úložisku napojené na CDN Cloudfront

Náš backoffice tool každému webu automatizovane monitoruje:

  • performance cez GTmetrix.com
  • TTFB
  • platnosť SSL certifikátu
  • client & server side erroy cez www.sentry.io

Vo firme používame nasledovné nástroje:

  • Asanu ako taskovací tool s predpripravenými checklistami
  • Slack na komunikáciu
  • Figmu na prototypovanie, wireframe a dizajn
  • Avocode na frontend vývoj
  • G-suite ako dátové úložisko dokumentov a firemná Wiki
  • Userback ako feedbackovací tool na dizajny a hotové weby
  • Browserstack na testovanie kompatibilít medzi prehliadačmi
  • 1password ako password manager
  • Mailgun na odosielanie e-mailov
  • Bitbucket na repozitáre

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top