pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
Marketéri

Studio Moderna

Mid Google Ads Specialist

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1300 €

Dátum pridania: 12.01.2021

Náplň práce

Zaujímaš sa o svet e-commerce, pay-per-click a chceš sa zdokonaliť v grafike? Si zdravo motivovaný, plný kreativity a odhodlania? RLSA, CPC, ROI, CPA, bidding, targeting, remarketing, AdWords editor a Google Analytics nie sú pre teba španielska dedina? Potom si ten pravý pre nás! Pridaj sa k nám a staň sa profesionálom v oblasti SEM a staneš sa súčasťou mladého tímu špecialistov v e-commerce obore.

Ako bude vyzerať tvoj deň?
• Budeš spravovať firemné AdWords účty
• Budeš sa graficky podieľať na vytváraní reklám
• Budeš pripravovať marketingovo zaujímavé reklamné texty
• Budeš súbežne realizovať Display, Search, Remarketing kampane so zameraním na Shopping reklamy
• Budeš vyhodnocovať, reportovať, analyzovať, optimalizovať prebiehajúce kampane a čo najefektívnejšie využívať pridelený rozpočet

Požiadavky

• Musíš mať užívateľskú znalosť Google AdWords a AdWords Editor (minimálne 1 rok skúsenosť na podobnej pozícii)
• Musíš vedieť ako fungujú rôzne typy Google kampaní a vhodne zvolíš stratégiu.
• Copywriting a gramatika by mal byť tvojou silnou stránkou.
• Mal(a) by si sa dobre orientovať vo Photoshope.
• V Anglickom jazyku by si mal(a) byť na úrovni: pokročilý
• Analytické myslenie by Ti nemalo byť cudzie
• Musíš byť spoľahlivý, dôsledný a zodpovedný človek• Home office a notebook je samozrejmosťou

Ponúkame

• Home office a notebook je samozrejmosťou
• Školenia a tréningy v ecommerce
• Káva zadarmo v office
• Skrátená pracovná doba
• Teambuildingy
• Multisport
• Plat od 1300 eur (podľa skúseností) + štvrťročné odmeny podľa performance
• Dostaneš priestor pre rozvoj svojho talentu
• Dostaneš možnosť pracovať s najlepšími analytickými nástrojmi
• Dostaneš možnosť vzdelávať sa interne aj externe pod vedením špičkových odborníkov a získať certifikáty nielen v oblasti PPC.