BONARD

Marketing Manager for International Business

FormaFull-time

Platod 1600 €

Úroveň

Pridané26.04.2021

BONARD is an established reputable consultancy in the international student sector and real estate segment of student accommodation (ESOMAR member, GRI member, 14 years market experience). We provide market research and development to over 100 governments, institutions, investors and diverse group of high ranking companies all over the globe. Our international team (40 pax, 8 nationalities, 4 offices - in Vienna, Bratislava, Banska Bystrica, Tianjin China) is highly dynamic and innovative. Our employees are committed to great outcomes and extraordinary results.

Our clients are from the USA, Canada, United Kingdom, Ireland, Malta, Spain, France, Germany, China, Australia, New Zealand.

Company website - http://www.bonard.com
Company video - https://youtu.be/a2_jzZKklns

Náplň práce

Ak chceš naštartovať svoju marketingovú kariéru v rýchlo rastúcej globálnej spoločnosti, určite by si nám mal dať vedieť.

Hľadáme mladého ambiciózneho marketéra, ktorý bude asistovať nášmu Head of Marketing s prípravou a implementáciou našej globálnej B2B marketingovej stratégie.

BONARD je celosvetovo pôsobiaca consultingová spoločnosť špecializujúca sa na prieskum trhu a strategické poradenstvo, ktorá zbiera, analyzuje a doručuje dáta, insights a poradenstvo pre top inštitúcie a investorov v real estate, education a turizme.

Na trhu pôsobíme 14 rokov, máme stovky klientov, cestujeme po celom svete a prednášame na desiatkach konferencií ročne, máme offices v Európe a Ázii a kolegov od Ameriky až po Austráliu. Sme tiež členmi prestížnych organizácií a asociácií ako sú Organizácia turizmu OSN či svetová asociácia pre prieskum trhu ESOMAR. Viac informácií nájdeš na našom webe www.bonard.com.

Keďže naše analytické výstupy pomáhajú klientom rozhodovať sa o expanzii ich multimiliónového biznisu alebo investícií, uspieť u nás dokážu len ľudia s pevnou vôľou a poctivým prístupom k práci.

Aj preto hľadáme perfekcionistu, snažiacieho sa o neustály progres a zlepšovanie seba samého, svojich kolegov, pracovné prostredie a tým aj celú firmu. Avšak, nechceme niekoho, kto by bol nudný alebo sa bral až príliš vážne – máme totiž nielen najlepší team široko-ďaleko, ale na našich teambuildingoch či spontánnych akciách sa dokážeme poriadne odviazať!

Vždy sa však vieme vrátiť nohami pevne na zem a precízne plánovať – strategicky, vopred a myslieť pri tom na každý detail. Ako náš nový marketér by si preto mal byť all-rounder –organizovaný profík aj človek s kreatívou v krvi. Niekto, kto konštatne hľadá riešenia, nie výhovorky.

Ak máš rád výzvy, potom sme pre teba tá správna adresa. Môžeme ti garantovať množstvo príležitostí na rozvoj a sebarealizáciu už od prvého dňa, s osobným prístupom od nášho Head of Marketing – človeka ostrieľaného vo svojom fachu, s detailným poznaním našej brandže a myslenia potenciálnych klientov.

Sme mladí profesionáli, pochádzame z rôznych kútov sveta, no nikdy neváhame a ak kontrolka zabliká, vždy sa vieme prekonať a navzájom si pomôcť. Ak ti tieto slová berieme z úst, potom medzi nás, tvojich budúcich kolegov, ktorí sa ťa už nevedia dočkať, hravo zapadneš.

A teda – ak máš dostatok charakteru a odhodlania dokázať niečo veľké a trvácne, poctivou a tvrdou prácou, nie skratkami, potom nám pošli svoje CV a pár viet o sebe.

Tvoja agenda:
• Prieskum trhu – aj v práci si musíme robiť domáce úlohy a v marketingu začína všetko prieskumom. Tvojou úlohou bude pomáhať svojmu šéfovi konštantne vylepšovať náš marketingový funnel (lievik) a databázu potenciálnych klientov
• Content (obsah) – myslieť outside the box sa oplatí. Zdieľaj s nami svoje idey a realizuj ich. Milujeme content, či už ide o newslettre, prezentácie, reporty, blogy, infografiky alebo čokoľvek, čo zlepšuje náš relationship marketing
• Collateral (marketingové materiály) – tvojou úlohou bude pravidelne updatovať a prispôsobovať naše firemné brožúry, profily, príklady našich štúdií a analýz, náš web či ďalšie printové alebo digitálne nosiče, ktorými dokážeme zaujať
• Kampane – vytváraj atraktívne emailové kampane v Mailchimpe, organizuj profesionálne webináre pre tisíce ľudí z brandže, alebo si vymysli vlastný spôsob ako dlhodobo generovať kvalifikované leady a zveľaďovať tie existujúce
• Komunikácia – brand awareness je v centre nášho B2B marketingu. Vytváraj tlačové správy, vybav interview vo Financial Times, posilni engagement na našom Linkedine či Twitteri a neboj sa zdieľať úspechy firmy aj interne
• Nástroje – staň sa aktívnou súčasťou zdokonaľovania nášho marketingu. Pomôž nám identifikovať procesy, nájsť a implementovať to správne CRM či automatizovať content marketing voči potenciálnym zákazníkom
• Dodávatelia – nie sme majstri sveta a nie všetko si dokážeme urobiť in-house. Máme však špičkových grafikov či copywriterov, ktorým ak zadáš jasné a zreteľné inštrukcie, odmenia sa ti kvalitným výstupom
• Buď na tepe dňa! – neustále pozoruj svet naokolo a čítaj médiá, trh, či konkurenciu, aby si ty, tvoji kolegovia a firma boli dostatočne “in the loop”

Požiadavky

Vzdelanie - vysokoškolské (prvého/druhého stupňa)
Jazykové znalosti - Anglický jazyk - B2/C1
Prax - dva roky

Ponúkame

  • SKÚSENOSŤ z medzinárodného a dynamického prostredia (v súčasnosti náš tím tvoria ľudia 7 národností, naša klientela je výlučne zahraničná)
  • príjemná pracovná atmosféra s fantastickými mladými ľuďmi, ktorí nie sú len kolegovia, ale aj priatelia
  • PODPORA nášho tímu profesionálov ochotných vždy poradiť, pomôcť, povzbudiť a zároveň sa och nich naučíš veľa nového
  • Po určitom čase možnosť pracovať aj z domu (1 deň do týždňa)
  • FLEXIBILNÝ pracovný čas (povinnosť byť na pracovisku od 10:00 do 15:00, zvyšok do 8 hodín za deň možné odpracovať v ľubovoľnom ostatnom čase)
  • atraktívne teambuildingy a iné firemné akcie
  • možnosť vzdelávania a PROFESIONÁLNEHO ROZVOJA
  • motivujúci SYSTÉM ODMEŇOVANIA
  • možnosť cestovať
  • wellness program
  • a rôzne iné benefity...