StretchShop

Open-source developer

MestoRemote

FormaInternship

Úroveň

Pridané26.09.2020

StretchShop je rodiace sa inovatívne riešenie pre e-commerce. Vytvárame open-source platformu, ktorá má ambíciu byť lepším základom pre bežný e-shop, aj pre komplexné e-commerce riešenia. Staviame na škáľovateľnosti (jeden kód od monolitu po mikroservisy) a rýchlosti.
Pojmy, ktoré predstavujú naše hodnoty su KISS, open-source a win-win dohody.

Náplň práce

Hľadáme developerov, ktorí hľadajú skúsenosť alebo sú frustrovaní a mali by záujem:

  • prispievať do GitHub repozitára novou funkcionalitou,
  • testovať a písať testy,
  • skúšať bezpečnosť,
  • robiť code review a pomáhať zlepšovať kód,
  • aktualizovať informácie v GitHub Wiki,
  • akákoľvek ďalšia pomoc s projektom.

Požiadavky

Trpezlivosť a chuť pracovať s:

  • Git: GitHub, vetvy, verzie a mergovanie, CI/CD.
  • JavaScript: Node.js, Moleculer, promises.
  • Docker: kontajnerizácia, Swarm.
  • Microservisy: NATS, Traefik.
  • Jest: testy.
  • Markdown: dokumentácia.

Ponúkame

Hlavne skúsenosť, ale aj niečo k tomu:

  • stať sa súčasťou open-source projektu s modernými technológiami,
  • vďaka skúsenosti s projektom sa ti budú ľahšie ponúkať vlastné riešenia postavené StretchShop-e či použitých technológiách,
  • zľavy na platené doplnky,
  • možnosť predávať svoje vlastné platené doplnky,
  • keď začne projekt zarábať, tak aj potenciál jobu.