Startitup

Redaktor

FormaFull-time

Plat1200 — 2200 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané25.12.2021

Startitup Group oslavuje 10 rokov! Od roku 2020 sme 5. najväčší digitálny publisher na SK a máme ambíciu rásť ďalej.

Naše portály ako Startitup, Fontech, Emefka, Interez či Yimba spoločne vygenerujú 2,3 Mil. reálnych používateľov mesačne, číta nás teda polovica Slovenska.

Sme silní v sociálnych sieťach – chceme byť prví v nových formátoch, na nových platformách a naplno využívať nové digitálne nástroje.

Náplň práce

Do redakcie portálu Startitup hľadáme rozhladeného človeka, pre ktorého nie sú firmy ako Pixel Federation, Sygic alebo Eset cudzím pojmom. Očakávame od teba značnú dávku kreativity a schopnosť kritického a analytického zmýšlania. Prirodzenú zvedavosť a asertivitu vysoko vítame.

Tvojou každodennou náplňou bude:
• Vyhľadávať biznisové, ekonomické a spoločenské témy
• Pripravovať rozhovory s vplyvnými ľuďmi v tejto oblasti
• Zaujímať sa o témy zo Slovenska a zo zahraničia
• Participácia na projektoch

Požiadavky

  • aspoň 2 roky práce v mediách či práce s textom
  • prirodzená asertivita, kvalitné a sofistikované vystupovanie
  • anglický jazyk B2
  • základné technické zručnosti (úprava fotky, WordPress...)

Ponúkame

• Účasť na konferenciách rôzneho zamerania (biznis, marketing, e-commerce...)
• Pravidelné lístky do kina a iné spoločenské podujatia
• Komunikácia s majiteľmi najväčších firiem, zaujímavými osobnosťami a podnikateľmi, spolupráca s odborníkmi
• Pravidelné vzdelávanie
• Moderné pracovné prostredie
• Firemné raňajky, skvelá káva a ďalšie benefity ako firemné bicykle a elektrická kolobežka
• Na tvojom názore nám záleží, komunikácia je u nás prvoradá, preto ťa vždy vypočujeme

K životopisu pridaj krátky zoznam s pár článkami, ktoré si v minulosti napísal, nech vieme, ako píšeš a na čo si pyšný. K tomu 2 či 3 vety, prečo by si chcel pracovať u nás.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top