pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Go back Späť

Feedback

Marketéri

Startitup

Mid Marketing Manager

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1400 — 2200 €
Faktúra

Dátum pridania: 16.07.2021

Mediálny dom Startitup Group vznikol v roku 2014 a za krátky čas vyrástol na relevantného trhového hráča. V roku 2020 sa stal 5. najväčším digitálnym mediálnym domom.

Pod Startitup Group patrí najpríklad vlajková loď Startitup.sk, najväčší tech web Fontech.sk, najväčší zábavný portál Emefka či napríklad portály Interez, Odzadu, Babskeveci alebo Imhd.sk. Spolu vygenerujú 2,3M RU mesačne.

Náplň práce

  • Budovanie brandingu firmy
  • Tvorba a exekúcia marketingovej stratégie
  • Projektová koordinácia marketingových aktivít
  • Plánovanie, riadenie a realizácia kampaní

Požiadavky

stredoškolské s maturitou/vysokoškolské
anglický jazyk (pokročilý)
2 roky praxe

• Hľadáme komunikatívneho a kreatívneho človeka, ktorý sa nebojí zodpovednosti a má marketing a plánovanie v malíčku.
• Očakávame od teba značnú dávku kreativity a schopnosť kritického a strategického zmýšľania.
• Prirodzenú zvedavosť a chuť napredovať vysoko vítame

POŠLI NÁM:
SVOJE CV
Prečo by si chcel pracovať pre Startitup?

Ponúkame

• flexibilný pracovný čas
• elektrokolobežky k dispozícii
• čerstvé ovocie a zelenina 2x do týždňa
• firemné raňajky
• Startitup je Bike friendly - sharujeme firemné bicykle
• pravidelne lístky do kina na filmové premiéry a koncerty
• účasť na konferenciách rôzneho zamerania (biznis, marketing, e-commerce...)
• priestor na rast + vplyv na smerovanie projektov a samotnej firmy

Poslať e-mailom

Skopírovať link

Startitup má aktuálne 4 pracovné ponuky