Startitup

Digital Sales Manager

FormaFull-time

Plat1000 — 5500 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané01.08.2020

Startitup Group oslavuje 10 rokov! Od roku 2020 sme 5. najväčší digitálny publisher na SK a máme ambíciu rásť ďalej.

Naše portály ako Startitup, Fontech, Emefka, Interez či Yimba spoločne vygenerujú 2,3 Mil. reálnych používateľov mesačne, číta nás teda polovica Slovenska.

Sme silní v sociálnych sieťach – chceme byť prví v nových formátoch, na nových platformách a naplno využívať nové digitálne nástroje.

Náplň práce

Predaj natívnej reklamy, PR článkov, instagram posty + stories, bannerové plochy, kontentové seriály, influencerské spolupráce.

•Nadväzovanie kontaktov a vzťahov s potenciálnymi klientmi (1.telefonát, 2. mail, 3. stretnutie, 4. spracovanie objednávky)
•Udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi (pracovné obedy/večere, afternoon drinks..)
•Vypracovávanie kreatívnych návrhov na kampane podľa zadania (briefu) od inzerenta
•Exekúcia kampaní - budeš pri natáčaní videí na youtube, vytváraní virálnych postov na instagram + facebook a dohliadneš na to, aby to malo požadovanú kvalitu a obsah
• Reporting kampane a jej čísel klientovi

Požiadavky

  • stredoškolské s maturitou/vysokoškolské
  • anglický jazyk (pokročilý)
  • 3 roky praxe

POŠLI NÁM:

  • SVOJE CV
  • Prečo by si chcel pracovať pre Startitup?
  • Aký je tvoj najväčší sales úspech?
  • Ktorá natívna kampaň sa ti od Startitup páčila najviac a prečo?

Ponúkame

• 3x do mesiaca home-office
• 3x elektrokolobežky k dispozícii
• firemný HP/Mac notebook
• firemný mob. telefón
• čerstvé ovocie a zelenina 2x do týždňa
• nahrávacie štúdio k dispozícii aj na súkromné účely
• Startitup je Bike friendly - sharujeme firemné bicykle
• pravidelne lístky do kina na filmové premiéry a koncerty
• účasť na konferenciách rôzneho zamerania (biznis, marketing, e-commerce...)
• priestor na rast + vplyv na smerovanie projektov a samotnej firmy

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top