pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriDatabáza talentovNOVÉCenník

Go back Späť
Non-Tech

Senior Digital Sales Manager

Startitup

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 5500 €

Dátum pridania: 01.08.2020

Mediálny dom Startitup Group vznikol v roku 2014 a za krátky čas stal jedným z najpopulárnejších na Slovensku. V roku 2020 sa stal 5. najväčším digitálnym mediálnym domom. Pod Startitup Group patria napr. portály Emefka, Interez, Odzadu, Fontech, Babské veci, Sketcher, imhd...

Náplň práce

Predaj natívnej reklamy, PR článkov, instagram posty + stories, bannerové plochy, kontentové seriály, influencerské spolupráce.

•Nadväzovanie kontaktov a vzťahov s potenciálnymi klientmi (1.telefonát, 2. mail, 3. stretnutie, 4. spracovanie objednávky)
•Udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi (pracovné obedy/večere, afternoon drinks..)
•Vypracovávanie kreatívnych návrhov na kampane podľa zadania (briefu) od inzerenta
•Exekúcia kampaní - budeš pri natáčaní videí na youtube, vytváraní virálnych postov na instagram + facebook a dohliadneš na to, aby to malo požadovanú kvalitu a obsah
• Reporting kampane a jej čísel klientovi

Požiadavky

  • stredoškolské s maturitou/vysokoškolské
  • anglický jazyk (pokročilý)
  • 3 roky praxe

POŠLI NÁM:

  • SVOJE CV
  • Prečo by si chcel pracovať pre Startitup?
  • Aký je tvoj najväčší sales úspech?
  • Ktorá natívna kampaň sa ti od Startitup páčila najviac a prečo?

Ponúkame

• 3x do mesiaca home-office
• 3x elektrokolobežky k dispozícii
• firemný HP/Mac notebook
• firemný mob. telefón
• čerstvé ovocie a zelenina 2x do týždňa
• nahrávacie štúdio k dispozícii aj na súkromné účely
• Startitup je Bike friendly - sharujeme firemné bicykle
• pravidelne lístky do kina na filmové premiéry a koncerty
• účasť na konferenciách rôzneho zamerania (biznis, marketing, e-commerce...)
• priestor na rast + vplyv na smerovanie projektov a samotnej firmy

Podobné joby (18)