pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť

Feedback

Marketéri

Ponuka je pozastavená

Startitup

Mid Native Advertising Copywriter

Mesto: Bratislava

Typ: Part-time

Plat: od 700 €

Dátum pridania: 10.08.2020

Mediálny dom Startitup Group vznikol v roku 2014 a za krátky čas vyrástol na relevantného trhového hráča. V roku 2020 sa stal 5. najväčším digitálnym mediálnym domom.

Pod Startitup Group patrí najpríklad vlajková loď Startitup.sk, najväčší tech web Fontech.sk, najväčší zábavný portál Emefka či napríklad portály Interez, Odzadu, Babskeveci alebo Imhd.sk. Spolu vygenerujú 2,3M RU mesačne.

Náplň práce

Do kreatívneho tímu v Startitup hľadáme nového copywritera na part-time, onedlho full-time.

• Copywriting: Realizácia natívnych článkov na portáloch Startitup Group
• Ideamaking: Domýšľanie zadaní od klientov do plnohodnotnej natívnej reklamy; ideamaking kreatív do sales pitchov, tendrov...
• Inovácie: Startitup neustále prináša nové formáty natívnej reklamy. A chceme ďalšie. Aj ty nám ich budeš pomáhať realizovať
• Plnenie goals: Klienti od reklamy očakávajú predovšetkým výkonnosť – tvojou úlohou je výsledky doručiť
• Jednoduchá analýza: Povieš nám, prečo má naša kampaň pre banku čítanosť 250 000 a, naopak, dokážeš vyargumentovať pripomienku s klientom

• Veľký plus – Fotografovanie: Na rozhovory s klientom či platené reportáže by si mal chodiť aj s foťákom. Gear máme

Požiadavky

Zo skúseností vieme, že natívnu reklamu robia lepšie redaktori a novinári než ľudia z reklamy/PR. Ak nám napíšeš z agentúry, budeme šťastní – ešte šťastnejší však budeme, ak sa nám ozveš napr. zo slovenského média či blogu, kde máš na starosti bežný content.

• 2 roky skúsenosti písania vlastných textov

• Schopnosť rozlíšiť zaujímavé od nezaujímavého – podľa toho tvoriť headliny, perex a celkový informačný flow kreatívy
• Rýchla učenlivosť (nebudeme ti musieť 6x hovoriť, ako umiestňovať CTA button)
• Dobré prezentačné a komunikačné skills aj pred dôležitými ľuďmi
• Schopnosť robiť research a prípravu, na rozhovory aj iné texty
• Perfektná gramatika aj štylistika
• Anglický jazyk B2 (pravidelne mávame cally so zahraničnými klientmi)

ČO TERAZ? OZVI SA!

  • pošli nám svoje CV
  • pošli nám svoje portfólio textov (alebo aspoň linky)
  • pošli nám prečo práve Startitup
  • ktoré reklamy ťa v poslednej dobe zaujali?
  • otázka? píš mi na [email protected]

Ponúkame

• pravidelný home-office
• 3x elektrokolobežky k dispozícii
• Startitup je bike-friendly, sharujeme firemné bicykle
• nonstop čerstvé ovocie a zelenina
• litre kávy a profi pákový baristický kávovar
• pravidelne lístky do kina, na festivaly či koncerty
• účasť na konferenciách kade-tade (biznis, marketing, e-commerce)
• priestor na rast, vplyv na smerovanie reklamnej produkcie
• pozornosti od klientov (drinky, snacky, lístky, alkohol...)

Poslať e-mailom

Skopírovať link

Startitup má aktuálne 2 pracovné ponuky