Starmedia, s.r.o.

Data Scientist

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

Úroveň

Pridané03.12.2019

Tvoríme komunikačné koncepty založené na kreatívnom prístupe k dátam, ktoré prinášajú merateľné výsledky.
20 rokov skúseností, medzinárodné know-how a tím špecialistov na médiá, marketing a dáta.
To sme my.

Náplň práce

  • Identifikácia príležitosti na strane klientov pre získanie a využitie dát s cieľom zlepšenia obchodných výsledkov klientov.
  • ETL – zber dát z vlastných, klientskych a verejne dostupných zdrojov, ich transformácia a uskladnenie.
  • Zhodnotenie efektivity a presnosti dátových zdrojov a návrh riešení pre ich prepojenie a využitie.
  • Vývoj procesov a nástrojov na mieru šitých klientom.
  • Zavádzanie nových riešení a metód v oblasti spracovania dát.

Požiadavky

  • Schopnosť vnímať súvislosti a vedieť s nimi pracovať
  • Silné “problem solving” skills s dôrazom na vývoj produktu
  • Logické a jasné prezentačné zručnosti v písomnom i ústnom prejave
  • Poznatky o základných technikách v oblasti štatistiky a machine learning
  • Excelentný time management

Ponúkame

  • Kreatívne pracovné prostredie v Agentúre desaťročia s najlepšími klientmi
  • Príležitosť učiť sa nové veci a vylepšovať sa v tom, čo Ti ide
  • Spoznávanie zákulisia mediálneho sveta
  • Starostlivosť o zamestnancov z hľadiska ich rozvoja
  • Legendárne agentúrne akcie
  • Účasť na top školeniach a konferenciách