Go back Späť
Marketéri

Account manager

Starmedia

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1400 — 1800 eur

Dátum pridania: 15.04.2019

Sme tím drivovaný inováciami v oblasti mediálnej komunikácie značiek.
Naše riešenia sú založené na exaktne identifikovaných cieľových skupinách,
ktorých insighty využívame pri vytváraní účinných komunikačných konceptov.
Naše komunikačné riešenia sú pravidelne oceňované, pričom na súťaži mediálnej kreativity a inovácii FLE media sme práve vďaka pravidelným úspechom získali titul
★ Slovenská agentúra desaťročia ★

Náplň práce

- Zodpovednosť za profesionálny servis zverených klientov
- Zodpovednosť za prípravu prezentácií pre zverených klientov a na výberové konania
- Odborná podpora a konzultácie ostatným členom príslušného client service teamu
- Delegovanie úloh ostatným členom client service teamu, kontrola ich výstupov
- Práca s mediálnymi softvérmi (Data Analyzer, Medplan a pod.)
- Komunikácia a styk s médiami a klientmi agentúry

Požiadavky

- Aspoň 3 ročnú pracovnú skúsenosť v mediálnej agentúre
- Skvelé komunikačné zručnosti a skúsenosť s osobnou prezentáciou pre klientov
- Dokonalý prehľad v médiách a v digitálnych trendoch
- Plynulú angličtinu na pokročilej úrovni
- Dokonalý time management

Ponúkame

- Kreatívne pracovné prostredie v Agentúre desaťročia s najlepšími klientmi.
- Príležitosť učiť sa nové veci a vylepšovať sa v tom, čo Ti ide.
- Spoznávanie zákulisia mediálneho sveta.
- Starostlivosť o zamestnancov z hľadiska ich rozvoja/ personal development.
- Legendárne agentúrne akcie.

Mám záujem

Mám záujem

Starmedia má aktuálne 2 pracovné ponuky