Starmedia Co.

Client Service Manager

FormaFull-time

Platod 1800 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané02.11.2020

Tvoríme komunikačné koncepty založené na kreatívnom prístupe k dátam, ktoré prinášajú merateľné výsledky.
20 rokov skúseností, medzinárodné know-how a tím špecialistov na médiá, marketing a dáta.
To sme my.

Náplň práce

  • Základom je: "Proactive instead of Reactive".
  • Budeš sa starať o blaho svojich klientov a napĺňať ich túžby a sny, ktoré prinesú aj tvojej agentúre všetko, čo potrebuje - úspechy, ocenenie a slávu.
  • Húževnato budeš predávať nápady svoje, aj Tvojich kolegov, ktoré sú založené na online a offline mediálnych komunikačných stratégiách.
  • Aktívne sa budeš zúčastňovať na briefingoch a prezentáciách, lebo toto je presne to, čo Ťa na práci front office baví možno najviac.
  • Školenie klientov v oblasti mediálneho plánovania, trendov a ostatného scope poskytovaného agentúrou máš v krvi. Ukážeš čo vieš a už nikdy nebudú chcieť iného accounta!
  • Budeš aktívne lídovať internerný proces mediálneho plánovania a manažovať výstupy pre klienta.
  • Budeš priebežne optimalizovať procesy mediálneho plánovania aby, Tvoji klienti boli ešte úspešnejší a ich kampane ešte efektívnejšie.
  • Keďže timing a plánovanie je tvoje druhé „ja“, zodpovedáš za včasnosť, komplexnosť, presnosť a kvalitu výstupov pre tvojich klientov.
  • Aktívne komunikuješ a kooperuješ so všetkými oddeleniami agentúry, lebo v jednote je sila!
  • Tvoja práca sa na kampaniach nekončí reportingom výsledkov a odporúčaniami pre lepšiu optimalizáciu a zvýšenie efektivity budúcich kampaní, ale opäť iba začína.
  • Okrem svojich klientov nezabúdaj, že klientov nie je nikdy dosť a preto sa budeš rád snažiť aj o nových a využiješ priestor zapájať sa do new biznis aktivít, pripravovať návrhy a prezentácie pod dohľadom a vedením našej CLS Directorky.
  • Na projektoch spolupracuješ s ostatnými partnerskými agentúrami z rôznych komunikačných oblastí a tým si rozširuješ obzory a zažívaš projekty, ktoré v obyčajnej mediálne nezažiješ.

Požiadavky

Hľadáme práve Teba, ak:

  • Dokážeš zabezpečiť spokojnosť klienta na komunikačnej aj businessovej úrovni.
  • Vieš navrhovať komunikačne a strategicky inovatívne kampane na báze unikátnych dátových podkladov v spolupráci so špecialistami, ktoré sú – efektívne, atraktívne, fungujúce, technologicky a dátovo moderné, strategicky hodnotné a unikátne a plannersky presné.
  • Už aspoň 3 roky sa hráš na podobnom piesočku v mediálnej agentúre na pozícii Account manager a chceš sa KONEČNE posunúť!
  • Máš predchádzajúcu skúsenosť s prácou v centrálnych tímoch a na medzinárodných klientoch (a stále ťa baví).
  • Máš skvelé komunikačné zručnosti a skúsenosť s osobnou prezentáciou a argumentáciou pred klientami, žiaden “stage fright”.
  • Máš dokonalý prehľad v médiách a v digitálnych trendoch.
  • Máš chuť robiť o kus naviac, byť o krok v pred a ponúkať klientom inovatívne riešenia na problémy tejto doby.
  • Si drivovaný/á dátami a zakladáš si na logickom prístupe a stratégii.
  • Zastávaš moderný a inovatívny prístup k práci.
  • Ovládaš anglický jazyk (slovom aj písmom) na pokročilej / plynulej úrovni.
  • Si .xls a .ppt frajer a ostatní by sa mohli v tejto oblasti od Teba učiť.
  • Máš dokonalý time management.
  • Je s Tebou sranda a v akomkoľvek kolektíve si nájdeš svoje miesto a je Ti v ňom dobre :).

Ponúkame

  • 20 rokov skúseností, medzinárodné know-how.
  • Super kolegov a tím plný špecialistov na médiá, marketing a dáta.
  • Možnosť byť súčasťou rodiny Kreator group (WLB, Socialist, Leopard Production, Digitask, Data Science) a všetkáho, čo je s tým spojené!
  • Príležitosť učiť sa nové veci a vylepšovať sa v tom, čo Ti už ide.
  • Starostlivosť o zamestnancov z hľadiska ich kariérneho a osobného rozvoja.
  • Legendárne agentúrne akcie.