Starbug

C# Developer

MestoRemote, Liptovský Mikuláš

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané25.06.2021

Firma Starbug sa špecializuje na tvorbu softvérových riešení na objednávku.

Primárne zameranie firmy je

  • tvorba mobilných aplikácii pre Android a IOS,
  • tvorba informačných systémov
  • dodávka UX a UI dizajnu.

Riešenia pre zákazníkov sú priamo vytvárané podľa požiadaviek zákazníka. Hlavné technológie pre softvérový vývoj sú Java, J2EE, PHP, React, VUE, Angular, Android a iOS.

Firma dlhodobo spolupracuje so slovenskými aj zahraničnými partnermi v Holandsku a Japonsku.

Firma Starbug spolupracuje na projektoch v oblasti elektrických automobilov, bankovníctva, reštauračný portál Dones.to a B2B projekty.

Náplň práce

Popis práce, zodpovednosti a povinnosti
Ako člen tímu Starbug sa budeš zodpovedať naším architektom, ktorí po tebe budú chcieť rozličné úlohy a znalosť jazyka C#, ako by bol tvojim materinským. Ak si proaktívny, rád prispievaš vlastnými nápadmi, ale zároveň dokážeš prijímať rozhodnutia iných, nestojí ti u nás nič v ceste.

Môžeš očakávať zaujímavé projekty, výborný tím, celý zoznam benefitov a skvelú firemnú kultúru.

Viac o nás a naších projektoch nájdeš na: https://www.starbug.eu/o-nas/

Požiadavky

Činnosti a zodpovednosť:
• Transakčné systémy
• Napojenia na VISA a MASTER karty
• Optimalizácie rýchlosti prenosu dát

Očakávané schopnosti a skúsenosti:
• Silné analytické a technické schopnosti riešiť problémy
• 2 a viac rokov skúsenosti s programovacím jazykom C#
• Písomné a ústne komunikačné schopnosti v anglickom jazyku(B2 a vyššie)
• Schopnosť pracovať v tíme
• Ochota učiť sa nové veci
• Znalosť SQL
• Objektové programovanie

Ponúkame

• 13. plat
• Projektové odmeny a kariérny rast
• Možnosť pracovať z domu, po dohode aj plnohodnotná externá spolupráca
• Vzdelávanie na spoločných stretnutiach
• Občerstvenie na firme
• Pravidelné firemne raňajky
• Spoločné teambuildingové akcie
• Možnosť prinášať svoje nápady do firmy
• Možnosť pracovať na zaujímavýh projektoch