Starbug

Web Developer

MestoLiptovský Mikuláš

FormaFull-time

Platod 1200 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané23.11.2020

Firma Starbug sa špecializuje na tvorbu softvérových riešení na objednávku.

Primárne zameranie firmy je

  • tvorba mobilných aplikácii pre Android a IOS,
  • tvorba informačných systémov
  • dodávka UX a UI dizajnu.

Riešenia pre zákazníkov sú priamo vytvárané podľa požiadaviek zákazníka. Hlavné technológie pre softvérový vývoj sú Java, J2EE, PHP, React, VUE, Angular, Android a iOS.

Firma dlhodobo spolupracuje so slovenskými aj zahraničnými partnermi v Holandsku a Japonsku.

Firma Starbug spolupracuje na projektoch v oblasti elektrických automobilov, bankovníctva, reštauračný portál Dones.to a B2B projekty.

Náplň práce

Hľadáme nového Starbugáča na pozíciu WEB developera. Jedná sa o dlhodobý projekt pre super zákazníka.

Potrebujeme od nového kolegu, aby dal do poriadku frontend webovej aplikácie a spoločne pomáhal pri rozvoji projektu.

Požiadavky

  • Dobrá skúsenosť s HTML/CSS a Bootstrap technológiami.
  • Znalosť PHP. Laravel by bol úplne super
  • Znalosť anglického jazyka

Hlavne musíš byť naša krvná skupina :)

Ponúkame

  • Firemné akcie
  • Remote work
  • Pohodová atmosféra
  • Firemné občerstvenie
  • Vzdelávacie kurzy