STAFFINO

Full-stack developer

FormaFull-time

Platod 1000 €

TypFaktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané16.12.2021

  • Staffino is a steadily growing customer and employee experience management platform, serving clients across more than 30 countries and a wide array of industries. We have been thriving in the market for a decade, demonstrating profitable growth consistently over the past five years.
  • Over the years, Staffino has transformed into an international powerhouse, serving mainly enterprise clients. We are working to become the #1 XM platform in Europe. Our cutting-edge platform has evolved to compete with the world's leading CEM platforms, with a core differentiating focus on recognising the invaluable contributions of hundreds of thousands of frontline employees.
  • Today, our clientele primarily spans across Europe, but we are extending our reach beyond its borders. Our team is committed to driving innovation in the experience management space. As a core member of Staffino, you will play a vital role in shaping the future of experience management worldwide while working alongside professionals from various backgrounds. Join us and make a global impact.

Náplň práce

Chceš sa stať členom Staffino dream teamu? Do nášho develop teamu hľadáme posilu, ktorá by nám pomohla s vývojom klientskych požiadaviek A.K.A change requestov a odstraňovaním bugov, ktoré nam klienti nahlásia (hej, aj nám sa sem tam stane).
Pozícia je juniorská, preto bude vhodné, ak si absolvent/absolventka z odboru, alebo niekto, kto má základy a chce odštartovať svoju kariéru. Nemusíš sa ničoho báť, do všetkého ťa zaškolíme a ukážeme. Stačí mať odhodlanie, správne uvažovanie a chuť sa vzdelávať.

Čo budeš robiť?

  • Kódiť a kódiť – naša narastajúca báza klientov si sem tam chce našu už aj tak super appku prispôsobiť podľa seba. A tu prichádzaš ty, customizuješ správanie, vizuál pre klienta.
  • Troublešútovať – ako každý systém, aj ten náš sem tam chytí bug, ktorý nám klient nahlási a tvojou úlohou bude „chrobáka“ čo najskôr nájsť a odstrániť.
  • Inovovať – máme radi, ak sa veci posúvajú správnym smerom a dopredu. Preto každý jeden nápad, ako veci vylepšiť je viac, než vítaný.
  • Komunikovať – hlavne s naším customer success teamom, ktorý spracováva všetky požiadavky od klientov a stará sa o spokojnosť klientov. Rovnako budeš v kontakte s testermi a super develop teamom, ktorý kódi celú appku Staffino. Preto by si sa mal/mala vedieť slušne pozdraviť a byť dobrým členom nášho unstopable teamu.

Požiadavky

Čo by si mal/mala vedieť?

  • Základy Node.js, React, Ruby, práca s Postgres databázou. Skúsenosti s týmito platformami ti budú veľkou výhodou.
  • Byť zodpovedný/á, doručovať tasky in-time a v požadovanej kvalite.
  • Byť pre Staffino prínosom (ako sme už písali vyššie, radi veci vylepšujeme).
  • Zmysel pre detail, uvažovanie v širších súvislostiach, logické myslenie a zdravý sedliacky rozum ti určite nebudeme zazlievať, dokonca by si ho mohla/mohol mať.
  • Vieš čo je scrum, edžajl, kanban a ako s nimi narábať? Super, ďalšie plus pre teba.
  • Ju-mast-spík-ingliš.

Ponúkame

Čo ti ponúkame?
Sme naozaj super partia. Nie sme korporát, ani garážová firmička. Sme tak akurát a sme v najlepšej kondícii. Ako firma každý rok rastieme a posúvame sa do nových levelov, sme na trhu už 8 rokov a pôsobíme skoro po celom svete.
Keďže sa vyvíjame a rastieme, možno z teba za pol roka u nás bude senior developer, head of devops, či release menežeris, stačí ukázať, že vieš a že chceš.
Máme pre teba nový offis v dobrej lokalite, alebo môžeš niekedy pracovať aj z domu. Ale takú kávu, ako máme v offise doma isto nemáš.
Vybavíme ťa notebookom, brandovaným notesom a ceruzkou, nech sa ti dobre pracuje. Možno aj tričko dostaneš.