STAFFINO

Customer success representative

FormaFull-time

Platod 1000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané17.07.2022

  • Staffino is a steadily growing customer and employee experience management platform, serving clients across more than 30 countries and a wide array of industries. We have been thriving in the market for a decade, demonstrating profitable growth consistently over the past five years.
  • Over the years, Staffino has transformed into an international powerhouse, serving mainly enterprise clients. We are working to become the #1 XM platform in Europe. Our cutting-edge platform has evolved to compete with the world's leading CEM platforms, with a core differentiating focus on recognising the invaluable contributions of hundreds of thousands of frontline employees.
  • Today, our clientele primarily spans across Europe, but we are extending our reach beyond its borders. Our team is committed to driving innovation in the experience management space. As a core member of Staffino, you will play a vital role in shaping the future of experience management worldwide while working alongside professionals from various backgrounds. Join us and make a global impact.

Náplň práce

Chceš sa stať členom Staffino dream teamu? Do nášho Customer success teamu hľadáme novú členku, alebo členka, ktorý by našu narastajúcu bázu B2B klientov robil spokojnejšou.
Ak si niekedy pracoval/a s ľuďmi, povinnosti nemáš na háku, baví ťa robiť zmysluplné veci a vieš byť samostatný/á, si na správnom mieste!

Čo budeš robiť?

  • Troublešútovať – príjmanie bugov od našich klientov (áno, aj nám sa stane) a ich prioritizácia, odstraňovanie, presun na developerský team a testovanie po opravení.
  • Dej-baj-dej klientske požiadavky – ak náš klient potrebuje pomôcť vyresetovať heslo, alebo nám pošle podklady pre dotazníky, bude tvojou úlohou všetko načas zabezpečiť a vyriešiť.
  • Noví klienti – rastieme a to po celom svete. Budeš súčasťou teamu, ktorí sa stará aj o nových klientov a tvoja úloha v tomto teame bude nenahraditeľná. Postaráš sa o to, aby všetky tasky spojené s príchodom a launčom nového klienta boli hotové in-time a kvalitne.
  • Testingovať – keď už budeš mať všetko „porobené“, je potrebné to aj otestovať a zistiť, či je to naozaj well-done.
  • Komunikovať – budeš v prvom kontakte s klientom, budeš komunikovať aj s developermi, key accountom, projekťákom, produkťákom, takže komunikovať v požadovanej kvalite, otvorene, efektívne a s chladnou hlavou. A to aj v angličtine.
  • Inovovať – chceš urobiť do sveta dieru? U nás na to dostaneš priestor a očakávame, že nám budeš otvárať oči, čo naši klienti chcú a ako vieme veci robiť lepšie. Spätnou väzbou sa živíme a vieme, ako dokáže posunúť firmu vpred. Za tvoj názor ťa tu nik nebude hejtovať, sme otvorení a otvorenosť aj očakávame.

Požiadavky

Čo by si mala/mal vedieť?

  • Zodpovednosť, samostatnosť, trpezlivosť, práca s ľuďmi, efektivita a sila by ťa mali sprevádzať.
  • Zmysel pre detail, uvažovanie v širších súvislostiach, logické myslenie a zdravý sedliacky rozum ti určite nebudeme zazlievať, dokonca by si ho mohla/mohol mať.
  • Ak máš skúsenosti s vývojom software, alebo prácou v support teame, bude to veľká výhoda.
  • Vieš čo je scrum, edžajl, kanban a ako s nimi narábať? Super, ďalšie plus pre teba.
  • Ju-mast-spík-ingliš.

Ponúkame

Čo ti ponúkame?
Sme naozaj super partia. Nie sme korporát, ani garážová firmička. Sme tak akurát a sme v najlepšej kondícii. Ako firma každý rok rastieme a posúvame sa do nových levelov, sme na trhu už 8 rokov a pôsobíme skoro po celom svete.
Keďže sa vyvíjame a rastieme, možno z teba za pol roka u nás bude menežéris, marketéris, či key account, stačí ukázať, že vieš a že chceš.
Máme pre teba nový offis v dobrej lokalite, alebo môžeš niekedy pracovať aj z domu. Ale takú kávu, ako máme v offise doma isto nemáš.
Vybavíme ťa notebookom, brandovaným notesom a ceruzkou, nech sa ti dobre pracuje. Možno aj tričko dostaneš.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top