St. Nicolaus

PPC Specialist

FormaFull-time

Plat1700 — 2000 €

Úroveň

Pridané26.04.2021

Náplň práce

Od nového kolegu alebo kolegyne očakávame:

  • vytváranie, plánovanie a optimalizáciu Facebook Ads a Google Ads kampaní,
  • práca s Google Analytics, Data Studiom a inými nástrojmi nevyhnutnými pre efektívnu spoluprácu celého tímu,
  • rozhodovanie na základe dát,
  • navrhovanie stratégií pre online kampane našich značiek,
  • zodpovednosť za vlastné rozhodnutia a schopnosť vyargumentovať si ich,
  • reporting kampaní,
  • vzťah k brandovým aj performance kampaniam,
  • prehľad v rôznych formátoch online reklamy.

Požiadavky

Taktiež bude super, ak:

  • máš už aspoň 2 roky skúseností v digitálnej alebo mediálnej agentúre,
  • dokážeš „navnímať“ značku a navrhnúť riešenie, ktoré bude pre ňu najvhodnejšie,
  • sa rád učíš nové veci a zaujímaš sa o digitálny marketing ako celok,
  • vieš pracovať samostatne a dá na teba spoľahnúť,
  • sa nebojíš priznať nedostatky a zapracovať na nich,
  • máš tímového ducha a vieš, že dobrú agentúru tvorí najmä skvelý kolektív,
  • sa vieš dohovoriť v angličtine (nielen kvôli Facebook Supportu).

Ponúkame

  • výhody agentúrneho sveta na klientskej strane,
  • plat primeraný tomu, čo vieš a máš za sebou,
  • zaujímavé slovenské značky do portfólia,
  • príspevok na konferencie a školenia, ktoré ti pomôžu v práci (keď sa raz obnovia),
  • podporu skúsených kolegov z veľkých agentúr, ale aj odborníkov na brand a trade marketing,
  • možnosť využívať prácu z domu (aj po pandémii),
  • nekonečné množstvo kávy zadarmo,
  • ďalšie benefity, o ktorých si povieme osobne.