SPOLU - občianska demokracia

Manažér/ka sociálnych sietí

FormaFull-time

Platod 1400 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané21.04.2021

Náplň práce

• vytváranie a spravovanie obsahu na sociálnych sieťach Facebook a Instagram
• príprava vizuálov pre sociálne siete
• administrácia video obsahu na YouTube
• príprava a administrácia online reklamných kampaní a akvizície followerov na Facebooku, Instagrame
• spolupráca na tvorbe komunikačných stratégií a publikačných plánov
• zodpovednosť za implementáciu komunikačných stratégií a plánov
• riadenie účtov cez Kontentino
• tvorba kampaní pre Facebook a Instagram v Business Manageri
• analytická práca súvisiaca s obsahom na sociálnych sieťach
• vytváranie plánov, rozpočtov a reportov pre online kampane
• monitoring obsahu na sociálnych sieťach
• moderovanie diskusie na sociálnych sieťach
• tvorba a zasielanie newslettera
• správa webstránok (pridávanie obsahu a jeho edit)

Požiadavky

• prax s profesionálnou administráciou sociálnych sietí
• prax s vytváraním rozpočtov pre online kampane
• kreatívny prístup k spôsobom šírenia obsahu v online priestore
• výhodou pracovná skúsenosť v reklamnej alebo marketingovej agentúre
• schopnosť vytvárania profesionálneho obsahu v slovenskom jazyku
• orientácia v spoločenskom a politickom dianí
• pravopis a štylistika na vysokej úrovni,
• flexibilita
• Nástup ASAP

V prvom kole od uchádzačov a uchádzačok vyžadujeme:

  1. štruktúrovaný životopis s relevantnými referenciami v slovenskom jazyku,
  2. ukážky doterajšieho portfólia
  3. návrh 1 až 3 opatrení ako zlepšiť komunikáciu strany SPOLU na sociálnych sieťach

Ponúkame

Strana SPOLU hľadá do svojho kancelárskeho tímu motivovaného človeka, ktorý chce pracovať na budovaní politickej alternatívy voči chaosu a mafii. Ak si myslíš, že nestačí iba nadávať, ale byť aktívny a malými zmenami vytvoriť zmenu veľkú, hľadáme práve teba. Potrebujeme človeka, ktorým nám pomôže lepšie propagovať naše aktivity na sociálnych sieťach a pracovať s online komunitou našich fanúšikov.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top