Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Marketingový manažér pre dizajnový hotel

SpicyBrown

Mesto: Trenčianske Teplice

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1500 eur

Dátum pridania: 20.02.2019

Kursalon Trenčianske Teplice je unikátny historický eventový priestor s reštauráciou. Práve prebiehajúcou prestavbou bude doplnený o hotelovú časť, wellness & SPA, a stane sa tak jedným z najdizajnovejších hotelov na Slovensku. Otvorenie je naplánované v sezóne 2019.

www.hotelkursalon.sk

Priestor je vo vlastníctve eventovej agentúry SpicyBrown - Špecialisti na eventy.
Robíme fullservice klienské eventy, máme unikátne priestory, organizujeme verejné podujatia a fakt nás to baví.

Náplň práce

Pozícia marketingového manažéra zahŕňa:
- budovanie značky hotela v online a offline prostredí
- spoluprácu s médiami a reklamnými spoločnosťami
- organizácia PR eventov
- manažovanie recenzií na hotelové a reštauračné služby
- komunikáciu s obchodným oddelením
- spoluprácu pri návšteve veľtrhov a výstav
- správu sociálnych sieti
- vizuálnu komunikáciu z prostredia hotela – fotky, príspevky
- komunikáciu s eventovým tímom pri príprave klientskych podujatí
- vytváranie a rozposielanie newslettrov
- sledovanie noviniek a trendov z HORECA segmentu
- marketingovú podporu orientovanú na klientov

Požiadavky

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- si komunikatívny a reprezentatívny
- marketing ťa naozaj baví
- vieš samostatne pracovať a rýchlo sa učíš nové veci
- budeš stíhať naše tempo
- dokážeš si elegantne zmanažovať ľudí
- máš schopnosť vychytať detaily
- si precízny a máš vkus

Ponúkame

Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v jednom z najštýlovejších hotelov na Slovensku
- možnosť profesionálnej realizácie
- mladý, kreatívny kolektív, v ktorom sa rozhodne nebudeš nudiť
- obedy zdarma
- počítač, pracovný telefón
- spoločné teambuildingy