Go back Späť
Kreatívci

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Event Manager

SpicyBrown - Špecialisti na eventy

Mesto: Trenčianske Teplice

Typ: Full-time

Plat: 1500 eur

Dátum pridania: 28.01.2019

Sme špecialisti na eventy. Robíme fullservice klienské eventy, máme unikátne priestory Kursalon Trenčianske Teplice a Event House Žilina, organizujeme verejné podujatia a fakt nás to baví. Head office máme v Trenčianskych Tepliciach, ale eventujeme celé Slovensko. http://www.spicybrown.sk/

Náplň práce

Tvojou náplňou práce bude: - sústrediť sa na motiváciu a koordináciu tímu event managerov - zabezpečiť, aby všetci naši klienti dostávali relevantnú a profi spracovanú ponuku a následne krásny a nezabudnuteľný eventový zážitok- zodpovedať za správnu komunikáciu event managerov s klientom, účinkujúcimi a tímom SpicyBrown- mať prehľad o všetkých eventoch, ich priebehu, timingu - riešiť nepredvídateľné udalosti- vyhodnocovať výkon členov svojho tímu a klásť dôraz na finančné výsledky tímu- stať sa súčasťou managementu spoločnosti - zúčastňovať sa pravidelných meetingov a podieľať sa na smerovaní spoločnosti

Požiadavky

Ponúkame

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhodujú 3 ďalšie. Zobraziť všetky