Go back Späť
Kreatívci

Projektový manažér pre verejné podujatia - živnosť

SpicyBrown - Špecialisti na eventy

Mesto: Trenčianske Teplice

Typ: Full-time

Plat: 1000 eur

Dátum pridania: 01.02.2019

Sme špecialisti na eventy. Robíme fullservice klienské eventy, máme unikátne priestory Kursalon Trenčianske Teplice a Event House Žilina, organizujeme verejné podujatia a fakt nás to baví. Head office máme v Trenčianskych Tepliciach, ale eventujeme celé Slovensko.

Náplň práce

Organizujeme nápadité a štýlové projekty pre verejnosť. Koncerty, festivaly aj vystúpenia vytvárame s dôrazom na výber kvalitných účinkujúcich a detailne prevedenú realizáciu.

Tvojou úlohou bude
- spolupracovať pri kreatívnom návrhu podujatí
- komunikovať s účinkujúcimi a ich manažérmi
- vyhľadávať vhodných umelcov v závislosti od typu podujatia
- zabezpečiť výmenu objednávok a zmlúv
- dodržiavať stanovený rozpočet podujatí
- dohliadnuť na technickú prípravu v spolupráci s tímom technikov
- zabezpečiť od účinkujúcich promo materiály pre marketingový tím
- koordinovať aktivity projektového tímu v súlade s timingom
- zúčastňovať sa podujatí a dohliadať na hladký priebeh
- administratívne pokrytie projektov

Požiadavky

- si zorganizovaný
- si zodpovedný
- vieš si elegantne zmanažovať úlohy a ľudí
- si komunikatívny
- máš cit pre detail a zmysel pre kvalitu výsledku
- vieš pracovať samostatne
- máš skúsenosti s organizáciou podujatí alebo vedením tímu

Ponúkame

- voľnosť vo výkone pozície – nemusíš sedieť 8 hodín v kancelárii, dôležité je, že bude projekt fičať
- firemné auto k dispozícii na stretnutia
- obedy vo firemnej Cantíne
- práca v mladom nikdy sa nenudiacom tíme
- pracovný telefón
- možnosť kariérne rásť a budovať svoj tím
- zaujímavá kreatívna práca
- teambuildingy

Mám záujem

Mám záujem

SpicyBrown - Špecialisti na eventy má aktuálne 2 pracovné ponuky