SOLA Switzerland EU

Social media specialist - Senior

MestoIvanka pri Nitre

FormaFull-time

Platod 1300 €

Úroveň

Pridané06.10.2020

Náplň práce

Vieš vytvoriť FACEBO EFEKT?
Ak dokážeš spraviť ľudí šťastnými na sociálnych sieťach a robiť full-time a inhouse na marketingu švajčiarskej firmy Sola pre svet, chceme ťa.
Napíš nám a získaj vplyv na nové formovanie prestížneho švajčiarskeho brandu Sola vo svete.

Požiadavky

Zahviezdiš, ak sa vyznáš do Google AdWords, PPC a MailChimpu. Stalkovanie noviniek zo sveta social media, médií a marketingu by malo byť pre teba samozrejmosťou. ☺
Buď kreatívna/-y, povedz nám viac o sebe a o tvojich schopnostiach. Vyšanti sa v životopise. Ale chceme aj určite vedieť, prečo chceš pre nás robiť, preto nezabudni vyšperkovať aj svoj motivačný list. ;) Vyberať budeme z borcov, ktorí chcú tunovať naše sociálne siete v office každý deň.
Požadujeme aj Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1), Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý a aspoň 3 roky praxe
Keďže zákon nám káže, uvádzame aj našu minimálnu ponúkanú mzdu. Ale o peniazoch sa budeme baviť podľa tvojich schopností. Tie zákon odhadnúť nevie.
V prípade, že ťa nebudeme kontaktovať do troch týždňov od prijatia životopisu, v prvom kole výberka sme dali prednosť druhým borcom.

Ponúkame

Vitamíny a čerstvé ovocie. Lebo u nás platí - v zdravom tele, zdravý duch. ☺
Výhodné zamestnanecké ceny na všetky produkty. Aby už nikdy viac nevznikol problém pri výbere darčekov. ☺
Zábavný kolektív, po akom každý túži.