SOFIA Jewelry

PPC špecialista

FormaFull-time

Plat1400 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané31.07.2020

Sieť predajní strieborných, zlatých šperkov a hodiniek - SOFIA Jewelry.
Už 27 rokov sme špecialistami na maloobchodný predaj šperkov na Slovensku. Sme autorizovaným predajcom značky PANDORA (v Auparku Bratislava prevádzkujeme špecializovanú predajňu PANDORA).
Prevádzkujeme aj e-shop sofia.sk, víťaz ceny kvality Heuréka 2018 vo svojej kategórii.

Náplň práce

Ste analytický typ a máte zmysel pre detail? Navrhujte, optimalizujte a posúvajte dopredu výkon reklám, aby dosahovali stále lepšie výsledky. Hľadáme do tímu kolegyňu, ktorá nám pomôže s navrhovaním a správou výkonnostných kampaní. Máte možnosť zamerať sa na jednu značku a jednu tému, ktorú môžete rozvíjať do hĺbky.

• samostatné navrhovanie a správa PPC kampaní pre Google Ads a Facebook Ads
• pravidelná optimalizácia kampaní
• pravidelné vyhodnocovanie kampaní
• analýza a implementácia noviniek v oblasti PPC
• hľadanie nových možností v rámci PPC
• analýza dát z Google Analytics
• spolupráca s grafikom na príprave bannerov a iných marketingových podkladov
• komunikácia s externými partnermi, agentúrami a médiami
• marketingová podpora e-shopu a 14 klenotníckych prevádzok

Požiadavky

• aspoň 1 rok pracovných skúsenosti so správou komplexných PPC kampaní
• znalosť reklamných nástrojov Google Ads a Facebook Ads
• znalosť práce s nástrojom Google Analytics
• schopnosť komunikácie a koordinácie v rámci tímu
• samostatnosť
• analytické myslenie
• kreatívne myslenie
• chuť sa vzdelávať a byť otvorená/ý novým veciam
• znalosť SEO výhodou
• skúsenosť s cenovými porovnávačmi ako Heureka výhodou

Ponúkame

• práca v centre Bratislavy
• stabilné zázemie stále sa rozvíjajúcej firmy
• otvorená a priateľská atmosféra v zohratom a mladom kolektíve
• získate neoceniteľné pracovné skúsenosti
• flexibilný pracovný čas, príležitostný Home Office, zľavy na šperky a pod.
• slušne vás ohodnotíme a ak dosahujete dobré výsledky, čakajú vás aj odmeny
• preplatenie nadčasov

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top