Go back Späť
Kreatívci

Platnosť tejto ponuky skončila

Social Media Manager

Socialists

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1500 eur

Dátum pridania: 13.03.2019

Sme koncepčná digitálna agentúra so špecializovaným zameraním na sociálne médiá a kreatívnu tvorbu obsahu

Náplň práce

Si v centre content plánov a sociálnych sietí našich klientov. Tvoj denný chlebík sa skladá z idey, exekúcie s kreatívnym tímom, zo schvaľovacieho procesu a z publikácie obsahu.

S naším stratégom pripravuješ dlhodobé plány pre klientov a rozvíjaš ATL kampane v prostredí sociálnych sietí.

Prezentácie máš v malíčku a s úsmevom sa pravidelne pozeráš na výsledky svojej práce.

Ak sa už u nás vidíš a náplň práce si si nemusel vyslabikovať, rovno nám pošli CV.

Požiadavky

- 2-3 roky skúseností v oblasti sociálnych médií, tvorby contentu
- perfektná gramatika a štylistika
- chuť sledovať trendy v digitálnom prostredí a učiť sa nové veci
- dôslednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- dobrý parťák do tímu
- znalosť anglického jazyka

Ponúkame

- podieľanie sa na tvorbe komplexných social kampaní
- zaujímavých klientov
- super partiu kolegov a psích pomocníkov
- podelíme sa o svoje know-how
- spoluprácu s jednou z najoceňovanejších agentúr (WLB)
- teambuildingy