SOCIALISTS

Head of Content

FormaFull-time

Platod 2000 €

Úroveň

Pridané06.07.2020

Sme Socialists, kreatívna reklamná agentúra s digitálnym backgroundom a full-scope skúsenosťami. Vieme budovať značky, tvoriť výrazné kampane a rozumieme aj mediálnemu nasadeniu, ktoré plní ciele.

Náplň práce

Hľadáme skúseného seniora, ktorý bude viesť tím kreatívcov a bude zodpovedať za kreatívne výstupy agentúry. Hľadáme kreatívca so skúsenosťou s tvorbou contentu.

Tvoj job bude:

  • zodpovednosť za kreatívne a contentové výstupy agentúry
  • vymýšľanie a tvorba kreatívnych konceptov pri kampaniach
  • developovanie ideí a kreatívy do tendrových a newbiz prezentácií
  • viesť tím content creatorov, social media managerov a grafikov
  • prinášanie dlhodobých tém pre klientov a dohľad nad ich rolovaním
  • sledovanie noviniek v digitálnych formátoch a ich aktívne využívanie
  • účasť na tvorbe agentúrneho produktu

Požiadavky

Očakávame, že :

  • budeš sám prinášať nápady a koncepčne držať umbrella témy
  • za každým messageom hľadáš ideu a insight
  • nie si iba sólo hráč a dokážeš v tíme nielen fungovať, ale ho aj držať pokope, motivovať, ťahať, feedbackovať a vytvoriť si silnú kreatívnu partiu

Ak vieš, že na brandovú komunikáciu sa napájajú taktické performance kampane - budeme si rozumieť..

Ponúkame

  • pekných a zaujimavých klientov
  • super partiu ľudí a tím drivovaný sám sebou
  • výhody KREATOR groupy (Striking Back Coalition)
  • možnosti vzdelávania
  • spoločné pivko po práci
  • bezodná káva
    a ostatné si povieme, keď k nám nastúpiš :)