Go back Späť
Marketéri

Junior Marketingový asistent

SmartGuru.sk

Mesto: Bratislava, Galanta

Typ: Part-time

Plat: 750 — 1500 eur

Dátum pridania: 27.02.2019

SmartGuru je unikátny vzdelávací projekt partičky kreatívcov, ktorí túžia po vzdelanej spoločnosti, kde ste všetci to, čo viete.

Vytvorili sme platformu, ktorá spája lektorov, trénerov, organizácie a kluby z oblasti športu, umenia a vzdelávania pod jednou strechou.

Buďte Smart a pridajte sa k nám.

Náplň práce

Do dvoch marketingových tímov SmartGuru (Bratislava, Galanta) hľadáme šikovných a ukecaných ľudí, ktorí majú schopnosť samostatne premýšľať, ich hlas lahodí uchu nejedného klienta a dokážu preposielať už hotové e-maily. Nezáleží na výške dosiahnutého vzdelania, pre nás sú dôležité skills a dobrý vibe :-) Skúsenosti s telefonovaním nás síce potešia, no čo neviete, to vás naučíme!

Náplň práce:
- telefonovanie lektorom
- pomoc pri vypĺňaní profilov
- posielane e-mailov
- a to je naozaj všetko

Požiadavky

- zdravý rozum
- zmysel pre humor
- schopnosť (samostatne) myslieť
- social skills level expert
- marketingový duch
- túžba robiť to, čo vás v živote baví

Ponúkame

- telefón
- počítač
- možnosť pracovať s najlepšími slovenskými lektormi
- zľavy na kurzy a lekcie
- perfektná atmoška
- žiadny „mladý a dynamický kolektív“
- ani „ovocné dni“
- ale zato fakt dobrý catering (máme radi ľudí, čo sa vedia poriadne najesť)
- a veľa srandy (keď recepty z Instagramu nevýjdu podľa predstáv)

Mám záujem

Mám záujem