SmartGuru

Social media Guru

FormaFull-time

Platod 1200 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané11.01.2020

SmartGuru je revolučný vyhľadávač lektorov, ktorý spája tých, ktorí vedia, s tými, ktorí túžia vedieť.

Sme jediná platforma svojho druhu, ktorá ponúka možnosť lektorom, učiteľom a trénerom prezentovať svoje schopnosti, mať vlastnú webovú stránku a vďaka prvkom sociálnej siete komunikovať, zdieľať a publikovať obsah pre svojich zverencov a fanúšikov.

Buďte smart a pridajte sa k nám! :)

SmartGuru
Domov slovenských lektorov

Náplň práce

Hľadáme šikovného, mladého a zábavného soušláka na správu našich aj klientských sociálnych sietí.

Ak ťa baví digital a tvoje palce sú ti dôkazom, si náš človek!

Požiadavky

Hľadáme kolegu, ktorý:

  • má prax s digitalom aspoň 2 roky
  • prešiel si agentúrami, ale všade mu hovorili, že sú s ním len problémy, lebo trval na tom, že bude myslieť vlastnou hlavou
  • spravoval sociálne siete a má skúsenosti s nástrojmi typu zoomsphere, business manager, ads manager....
  • vie efektívne nastavovať kampane na FB, Li, IG
  • zvláda analytiku a vyhodnocovanie
  • ak bol kedysi copywriter, je to veľká výhoda
  • fakturant
  • hovorí plynulým sarkazmom
  • nástup ASAP
  • na túto pozíciu otvárame 2 miesta

Ponúkame

  • flexibilnú pracovnú dobu (potrebujeme tvoje skills, nie tvoj čas)
  • plus 5x mesačne home office
  • budeš sedieť v super dome so super ľuďmi
  • každý rok zvyšovanie platu o 10%
  • parking!
  • provízia z každého klienta, ktorého so sebou prinesieš
  • za vyhraté tendre sa u nás dávajú peniaze, nie koláče
  • vyber si akéhokoľvek lektora na SmartGuru a nauč sa niečo nové
  • 12 dní platenej dovolenky
  • varíme a grilujeme tak často, že ak potrebuješ pribrať, okamžite napíš!

Pošli CV, portfolko a zábavný mail :)