Slovenská sporiteľňa

Web analytik

FormaFull-time

Platod 1800 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané31.03.2021

Náplň práce

Deň Vám ubehne rýchlo, lebo sa budete venovať:

  • Implementácii, správe nástrojov Google analytics, GTM, Contentsqaure
  • Celkovej správe analytických dát od získavania až po tvorenie insightov
  • Sledovaniu výkonnosti webových stránok
  • Návrhom a vyhodnocovaniu A/B testovania stránok
  • Vysvetleniu nezrovnalosti v číslach
  • Vyhodnocovaniu zmien na webe a reportovaniu výsledkov
  • Spolupráci s ostatnými členmi web teamu a kampaňovými manažérmi, IT oddelením
  • Váš kariérny rast podporí priateľský tím, účasť na projektoch a stážovanie v najrôznejších oddeleniach našej banky

Požiadavky

V našom tíme zabodujete s:

  • Google Analytics
  • Google Tag Manager
  • Contentsqaure alebo iným toolom na analýzu websprávania
  • Odhodlaním prinášať nové nápady a riešenia
  • Nadhľadom, úprimnosťou, priateľským a férovým prístupom
  • Citom pre detail a vytrvalosťou

Pozícia je inzerovaná ako zástup za MD/RD

Ponúkame

Vieme, že sa vám bude u nás páčiť:

  • Gastrokartu nabíjame 5 eurami na deň a to aj keď ste na dovolenke.
  • Oddych je dôležitý. Preto vám dáme o 5 dní dovolenky navyše.
  • Ceníme si vernosť. Po prvom roku vám prispejeme do 3. piliera.
  • Vaše zdravie je dôležité. Pomôžeme vám pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.
  • O ďalších benefitoch sa dozviete na osobnom stretnutí