Go back Späť
Non-Tech

Platnosť tejto ponuky skončila

KAM / hunter obchodník

Slovanet

Mesto: Bratislava, Žilina, Banská Bystrica

Typ: Full-time

Plat: od 1200 €

Dátum pridania: 18.06.2019

Slovanet, a.s. je alternatívny telekomunikačný operátor na Slovensku, ktorý poskytuje domácnostiam internetové pripojenie, digitálnu televíziu a telefónne služby. Firemnej klientele prevádzkuje okrem základnej konektivity aj ďalšie integrované komunikačné a hlasové služby, virtuálne privátne siete, bezpečnostné a cloudové riešenia, VDI a ďalšie pokročilé služby.

Slovanet sa stále viac zameriava aj na inovatívne riešenia, ako je napr. oblasť internetu vecí (IoT), v ktorej úspešne prevádzkuje už viaceré „smart“ projekty, a spoločnostiam pomáha zvyšovať tržby použitím business a in-store analytiky.

Náplň práce

Bratislava, Žilina, Banská Bystrica - od každej lokality hľadáme nového človeka, ktorý bude mať na starosti predovšetkým svoj región.

Aktívny predaj a ponuka služieb nie je až tak tažká, ako sa na prvý pohľad zdá. Nová doba IT pokroku prináša mnohé riešenia, ktoré sú pre firmy zaujímavé a stále je čo ponúknuť.
Ak rád komunikuješ, máš veľa známych a zaujímajú ťa ich potreby a priania, ktoré im pomôžeš naplniť, príď to k nám vyskúšať.
Ak máš obchodníckeho ducha a nebojíš sa nových výziev, nezáleží na tom, z akej branže pochádzaš.

Požiadavky

Ponúkame

Odmena od 1200€ podľa skúseností a praxe, + obchodné odmeny/mesačné, realizačné odmeny, príspevok zamestnávateľa na 3. pilier, široké spektrum zamestnaneckých benefitov

Kandidáti, ktorí budú vyhovovať požiadavkám a zaujmú nás, budú pozvaní na osobný pohovor. Ostatným ďakujeme za záujem a ospravedlňujeme sa, že nedokážeme osobne odpovedať všetkým uchádzačom.

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 1 ďalšia ponuka. Zobraziť

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku