Go back Späť
Developeri

Junior .NET programátor

Slovanet

Mesto: Bratislava, Banská Bystrica

Typ: Full-time

Plat: 900 eur

Dátum pridania: 18.06.2019

Slovanet, a.s. je alternatívny telekomunikačný operátor na Slovensku, ktorý poskytuje domácnostiam internetové pripojenie, digitálnu televíziu a telefónne služby. Firemnej klientele prevádzkuje okrem základnej konektivity aj ďalšie integrované komunikačné a hlasové služby, virtuálne privátne siete, bezpečnostné a cloudové riešenia, VDI a ďalšie pokročilé služby.

Slovanet sa stále viac zameriava aj na inovatívne riešenia, ako je napr. oblasť internetu vecí (IoT), v ktorej úspešne prevádzkuje už viaceré „smart“ projekty, a spoločnostiam pomáha zvyšovať tržby použitím business a in-store analytiky.

Náplň práce

Znamená pre teba # aj niečo iné ako instagramový hashtag?
Pri pojme „F5“ ti zasvieti v hlave hneď DEBUG a rozmýšľaš, kde by si sa mohol naučiť nové finty v programovaní?
Chcel by si sa počas školy alebo po škole venovať programovaniu a nie sú ti cudzie pojmy ako krokovanie kódu, .NET alebo SQL?

Rád implementuješ a testuješ systémy a naopak nevadí ti administrácia informačných systémov?
Pokiaľ chceš aj ty vyvíjať aplikácie a zabezpečovať ich bezproblémový chod, chceš sa zdokonaliť v správe aplikačných a databázových serverov, nie je ti cudzia migrácia dát a zvládaš aj kooperovať s ďalšími kolegami či externými firmami pri návrhoch a implementácii softwarových riešení, neváhaj nám zaslať svoj životopis.
Hľadáme mladých šikovných ľudí, ktorí sa neboja výziev a majú blízko k programovaniu. Ponúkame príležitosť pre mladých nádejných programátorov, ktorí sa chcú učiť a zdokonaľovať, no máme miesto i pre seniornejších ľudí, preto nám môžete posielať svoje životopisy aj v prípade, že ste si už niečo na programátorskom poli „preskákali“.

Posilu do tímu programátorov prijímame primárne do Banskej Bystrice, ale môže pôsobiť aj v Bratislave.

Požiadavky

.NET - základy
ASP.NET - základy
C# - základy
SQL - základy
MySQL - základy

Ponúkame

Kandidáti s v životopise uvedenými predpokladmi na zastávanie tejto pracovnej pozície budú pozvaní na osobný pohovor.
Ostatným uchádzačom ďakujeme za záujem, bohužiaľ nedokážeme odpovedať všetkým uchádzačom.

od 900€ brutto. Zverejňujeme min. hodnotu mzdy k pozícii. Po stretnutí a zvážení vašej kvalifikácie a skúseností sa môžeme dohodnúť aj na inej mzde. K pozícii prislúchajú aj polroč. bonusy, mimoriadne odmeny a široká ponuka benefitov v soc. programe.

Mám záujem

Mám záujem