SLOVAKIA TRAVEL

Web analytik/-čka na oddelenie marketingu

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané29.01.2022

SLOVAKIA TRAVEL je štátnou rozpočtovou organizáciou, ktorej misiou je podpora rozvoja cestovného ruchu v Slovenskej republike a propagácia a prezentácia Slovenskej republiky v zahraničí a na Slovensku ako cieľovej krajiny cestovného ruchu.

Náplň práce

V online tíme SLOVAKIA TRAVEL máme voľné miesto pre WEBOVÉHO ANALYTIKA/-čku, ktorý/á nám pomôže robiť správne rozhodnutia. Našou hlavnou úlohou je prezentovať a propagovať Slovensko doma aj v zahraničí ako cieľovú krajinu cestovného ruchu. Aby sme tento cieľ mohli dosiahnuť, potrebujeme poznať čísla a vedieť ich vyhodnotiť. A preto hľadáme teba.

V jednoduchosti – budeš správcom/-kyňou našich webových dát a budeme za tebou chodiť, keď budeme potrebovať nastaviť ciele kampane, vyhodnotiť kampane alebo poskytnúť dáta našim partnerom.

Čo bude tvojou náplňou práce:

  • nastavenie stratégie v oblasti merania a vyhodnocovania dát
  • nastavenie manuálov (implementácia, analýza, vyhodnotenie)
  • nastavovanie nástrojov pre webovú analytiku (GA, GTM)
  • implementácia reklamných meracích kódov
  • práca s ďalšími nástrojmi
  • prichádzať s nápadmi, ako môžeme veci robiť lepšie a efektívnejšie
  • sledovanie aktuálnych trendov a noviniek
  • spolupráca s členmi tímu

Požiadavky

Máš overiteľné skúsenosti s nastavovaním nástrojov pre webovú analytiku (GA, GTM) s implementáciou meracích kódov (Google Ads, Facebook,...), vieš pracovať s inými nástrojmi, ktoré nám pomôžu kvalitnejšie distribuovať obsah a zlepšovať zákaznícku skúsenosť (Hotjar, Google Optimize). Dáta vieš nielen zbierať, ale aj analyzovať a vyhodnocovať. Nemusíš vedieť všetko, ale očakávame, že sa rád/rada učíš a budeš prichádzať s nápadmi, ako robiť veci lepšie.

Ponúkame

  • práca v organizácii so zaujímavou misiou
  • príležitosť pracovať s výnimočnými produktami aj v medzinárodnom prostredí
  • dynamická a zodpovedná práca a sebarealizácia
  • možnosť nastaviť si procesy (ide o novú pozíciu, takže budeš mať voľnú ruku)
  • možnosti osobného rozvoja a profesijného rastu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top